עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

הודעה חשובה לציבור - סגירת כביש והפסקת מים

הודעה חשובה לציבור - סגירת כביש 📢 מחר, שלישי, 5.5.20, בין השעות 08:30-18:00, קטע הכביש בין רחוב יערה לכיכר הבנים יהיה סגור לתנועת כלי רכב עקב עבודות מים ברחוב הבנים. 📌 תחבורה ציבורית לא תוכל להיכנס מרחוב יגאל אלון לרחוב הבנים, ומכביש 232 לרחוב הבנים. 📌 תתאפשר יציאה לכביש הראשי דרך רחוב הנחלים או השיטה בנוסף, בין השעות 09:00-14:00 תהיה הפסקת מים בכל שכונת נאות הדקל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב זמין עבורכם במספר 8516* אנו מתנצלים על אי-הנוחות ומודים לכם על הסבלנות.

עדכון קורונה

עדכון מוצ"ש, 4.4.2020: תושבים יקרים שבוע טוב, *משרד הבריאות עידכן בסוף השבוע מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בשדרות.* 28/3/20, 19:30-20:30 - מוקד "טרם" 23/3/20, 7:30-10:30 - סופר "ויקטורי" 22/3/20, 16:00-16:30 - מוקד "טרם" 22/3/20, 12:00-14:00 , סופר "ויקטורי" *שימו לב, כי רק הודעות הדובר המתפרסמות באתר משרד הבריאות ולאחר מכן דרכנו הן המאומתות והמדויקות.* *כל מי ששהה במקומות שצוינו בהודעה בשעות ובימים המפורטים מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך בטופס המקוון באתר (ראו קישור באתר משרד הבריאות).* *אנו קוראים לחולים מאומתים, תושבי העיר, ליצור איתנו קשר באמצעות המוקד העירוני במספר 8516* ולסייע לנו להעביר לתושבים את המידע על מסלולם כדי למנוע את המשך התרחבות המגפה. אנו כמובן נדאג לשמור על פרטיותכם. *אנו ממשיכים לעדכן כל העת בכל ערוצי התקשורת:* 📌 אתר "נאבקים בקורונה - עדכוני העירייה" >> http://bit.ly/349JdBj 📌 דף הפייסבוק של עיריית שדרות - גדוש בתכנים עבורכם >> bit.ly/2UZujJS 📌 הוואטסאפ העירוני, להצטרפות >> bit.ly/349JdBj 📌 מוקד מידע ושירות לתושב 24/7 - 8516*. *(דוברות עיריית שדרות)* שרד הבריאות מפרסם מוקד נוסף בו שהה חולה קורונה מאומת: מוקד "טרם", רחוב סמטת הפלדה - 28/3/20, 19:30-20:40 כל מי שהיה במקום הנ״ל ביום ובשעות שצויינו מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות. או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400* או במוקדי קופות החולים: כללית 2700* מכבי 3555* מאוחדת 3833* לאומית 507* ממשיכים לעדכן כל הזמן גם באתר העירייה - https://www.e-sderot.org.il/?CategoryID=205&ArticleID=890

פורטל חירום לאומי

מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

בשדרות זוכרים ביחד גם בקורונה

בשדרות זוכרים ביחד גם בקורונה

לרגל יום הזיכרון, הפיקה עיריית שדרות ערכות להקמת פינת זיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, בפתחי הבניינים. ראש העיר, אלון דוידי: "זאת חובתנו כאזרחים ובעיקר בתור דור שגדל בצל איום בטחוני, להוקיר ולכבד את האנשים שבזכותם אנחנו חיים כאן".

כ-200 פינות זיכרון הוקמו על-ידי תושבים בכניסות לבניינים בשכונות בכל רחבי שדרות. כל תושב שבחר לארגן פינה כזו לבניין, אסף ערכה שהכילה מספר פוסטרים, נר, דגל וזר פרחים, והזמין את השכנים לבקר ולצרף דפי זיכרון אישיים להנצחת יקיריהם.

פינות הזיכרון הוקמו כחלק ממיזם של עיריית שדרות, בהובלת היחידה הקהילתית – האגף לשירותים חברתיים, אליה חברו האגודה לתרבות הדיור, האגף לשירות התושב, הרשות לביטחון קהילתי, המתנ"ס, מרכז הצעירים, מרכז חוסן, השירות הפסיכולוגי-חינוכי, שיקום שכונות ותנועת "דרור ישראל".

האיסור להתקהל ולהיפגש בימי הקורונה יצר חוסר גדול עבור רבים מאיתנו, שמגיעים מדי שנה לטקס העירוני לציון יום הזיכרון ולבתי העלמין. המיזם נועד לענות על הצורך בכך, ולאפשר לרבים מקום חברתי לזכור את יקיריהם ולהיפגש עם שכניהם, במסגרת ההגבלות של משרד הבריאות.

"החלטנו בשכונה לארגן טקס, סביב פינת הזיכרון שהקמתי בכניסה לבניין", מספרת דינה קינן, פעילה משכונת נאות-אביב (ניר-עם) שאירגנה טקס קהילתי עם השכנים ברחוב ניצן. "כל השכנים הגיעו, אפילו השכנה החיילת שעמדה דום עם הכומתה. עלו לי הדמעות מרוב גאווה. מאוד התרגשתי כשקיבלתי את ערכת הזיכרון, מיד חשבתי על יעקב סולימני ז"ל שהיה חבר קרוב, כמו אח. ריגש אותי שיכולתי לכתוב עליו כמה מילים ולציין את זכרו במפגש עם השכנים".

מ"מ מנהל האגף לשירותים חברתיים. יגאל לוי, מספר: "התרגשתי מאוד כשביקרתי בפינות הזיכרון, זו יוזמה חשובה מאין כמוה של היחידה הקהילתית בקרב הקהילה בשדרות, ובפרט בימי חירום אלה. פעילות זו מעלה על נס את היכולת של תושבים להוות סוכני שינוי בתוך הקהילה, ולהוביל ללכידות חברתית בשכונות. יישר כח לכל הפעילים ולכל הגופים השותפים".

רכז התוכנית העירונית "קבוצות יוצרות שכונה", גונן הראל, שיזם את הפעילות: "אני מלא בהערכה לכל אחד ואחת מהפעילים שבחרו לצאת מעצמם ולארגן את פינות הזיכרון, בתקופה קשה כמו זו, אנשים שבוחרים להתעקש על הערבות ההדדית, ולהיות אחראים על הסביבה שלהם – הם הגיבורים שלי".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "במצב שבו כולנו נמצאים בבתים, לא חשבנו לרגע לעבור את יום הזיכרון מבלי שלכל אחד ואחת תהיה אפשרות להתייחד עם הנופלים. זאת חובתנו כאזרחים ובעיקר בתור דור שגדל בצל איום בטחוני, להוקיר ולכבד את האנשים שבזכותם אנחנו חיים כאן. מי ייתן ויתקיימו דברי הנחמה של הנביא ישעיהו: 'ולא ישמע בה עוד קול בכי וקול זעקה'. יהי זכרם של הנופלים ברוך".

 סגן ראש עיריית שדרות, אלעד קלימי: ״גם בתקופת הקורונה מחויבים לזיכרון, מחויבים לביחד - רשת הצעירים העירונית שהקמנו יזמה את הפרויקט המדהים 'בידוד ללא בדידות' ומתוך הפרויקט הזה צמח פרויקט ההנצחה והזיכרון המיוחד הזה. בידוד ללא בדידות מוכיח שישנה אפשרות לשותפות של ארגונים רבים ופעילים רבים. אני רוצה להודות ליחידה הקהילתית על השעות הרבות וההקמה של הפרויקט".


שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
 • פורטל חירום לאומי

  מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

 • סגירת כביש והפסקת מים

  מחר, שלישי, 5.5.20, בין השעות 08:30-18:00, קטע הכביש בין רחוב יערה לכיכר הבנים יהיה סגור לתנועת כלי רכב עקב עבודות מים ברחוב הבנים. 📌 תחבורה ציבורית לא תוכל להיכנס מרחוב יגאל אלון לרחוב הבנים, ומכביש 232 לרחוב הבנים. 📌 תתאפשר יציאה לכביש הראשי דרך רחוב הנחלים או השיטה בנוסף, בין השעות 09:00-14:00 תהיה הפסקת מים בכל שכונת נאות הדקל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב זמין עבורכם במספר 8516* אנו מתנצלים על אי-הנוחות ומודים לכם על הסבלנות.

 • סגירת כביש 13-14.5

  הודעה חשובה לציבור תושבים יקרים, בשל עבודות קרצוף וריבוד כבישים, תיסגר לתנועת כלי רכב כיכר בגין בימים רביעי- חמישי 13-14.5.20, בין השעות 08:30-11:30 ולא תהיה גישה מכיכר גנדי ועד כיכר הסטודנטים. בנוסף, בשעות 11:00-18:00 יהיו סגורים לתנועת כלי רכב רחובות יגאל אלון והבנים. בעקבות העבודות יחלו שינויים בקווי האוטובוסים של "דן בדרום" אנא היערכו בהתאם. לשירותכם מוקד מידע ושירות לתושב במס' 8516* מתנצלים על אי הנוחות ומודים לכם על הסבלנות!

 • מוקד הקרן לידידות 9779*

  הקרן לידידות מפעילה מוקד חברתי הנותן מענה והכוונה לכל הזקוק לסיוע בתחומי החברה והרווחה. לא ברור לכם למי לפנות? נתקלתם בקושי? פנה למוקד הידידות 9779*

 • הגשת בקשה מקוונה להנחה בארנונה

  תושבים יקרים כחלק משיפור השירות לתושב, מחלקת הגבייה מאפשרת הגשת בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט של הרשות כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטי המשלם והנכס עבור כל המתגוררים בנכס אשר מלאו להם 18 שנה להגשת הבקשה ניתן להיכנס ל"שירות לתושב > הגשת בקשה להנחה בארנונה

 • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

 • שינויים בתחבורה הציבורית - שבועות

  וסעים יקרים, ביום חמישי ה-28.5.20, ערב חג שבועות, יופעלו קווי השירות במתכונת של יום שישי. ביום שישי, ה- 29.5.2020 חג השבועות- לא תופעל כלל התחבורה הציבורית. עמדות "על הקו" תהיינה סגורות בימים חמישי ושישי. החל מיום שני ה-1.6.20, יחול שינוי במסלול קו 20 הנוסע בין באר שבע לכסייפה, בשני כיווני הנסיעה.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד