עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

סגירת כביש 2.6.20

תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

פורטל חירום לאומי

מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

עיריית שדרות נערכת לחזרה ללימודים

עיריית שדרות נערכת לחזרה ללימודים

לאור החלטת הממשלה, שצריכה לקבל תוקף סופי ביום שישי, נערכת עיריית שדרות לחזרה ללימודים ביום ראשון הקרוב של ילדי הגנים ותלמידי כיתות א'-ג'. ראש העיר, אלון דוידי, קיים השבוע ישיבת היערכות עם הגורמים המקצועיים כדי להכין כראוי את מסגרות הלימוד ואת צוותי החינוך.

משרדי ראש הממשלה, הבריאות והחינוך הודיעו לפני יום הזיכרון על כוונה להחזיר את המשק לפעילות ובתוך כך, את מערכת החינוך, לפחות באופן חלקי.

ההחלטה תהיה סופית רק ביום שישי (1/5), לאחר שיתקבלו תוצאות מחקר שבוצע לבדיקת רמת ההידבקות וההדבקה של ילדים מנגיף הקורונה.

המדינה החליטה על מתווה מסוים של למידה 3 ימים בשבוע בגני הילדים בשתי קבוצות נפרדות, אך ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, הנחה השבוע את גורמי אגף החינוך לבדוק היתכנות של למידה במהלך כל ימי השבוע –  כאשר קבוצה א' תלמד במבנה הגן וקבוצה ב' תלמד במבנה אחר אותו תקצה העירייה. שעות הלימוד כפי שקבעה המדינה הן 8:00 עד 16:00.

המהלך דורש היערכות פיזית של הקצאת מבנים ציבוריים לטובת העניין, הכשרתם ואיוש הגנים בכוח אדם של גננות וסייעות שאינן בקבוצות הסיכון.

תלמידי כיתות א'-ג' ילמדו 5 שעות ביום, 5 ימים בשבוע בקבוצות של עד 15 ילדים בקבוצה ובהפסקות נפרדות. ילדים מעל גיל 7 יידרשו לחבוש מסכה על האף והפה כשהם יוצאים להפסקות.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, קיים השבוע ישיבת היערכות עם הגורמים הרלוונטיים לפתיחת מערכת החינוך, בהם סגנו ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי, מנכ"ל העירייה, טל טורן, הגזבר, יהודה חזן, מנהלת אגף משאבי אנוש, גלית אופיר, מנהל אגף שפ"ע, אלעד חג'בי, מנהלת השירות הפסיכולוגי-חינוכי, יפית חסן, חשבת האגף, ציונה פרץ, מנהלת החינוך המיוחד, סוניה שרביט וקב"ט מוסדות חינוך, אבי עזרא.

אנשי אגף החינוך סקרו מה נעשה עד עכשיו, בעיקר בתחום החינוך המיוחד שחזר כבר בשבוע שעבר לפעילות חלקית ומיפו את הצרכים בכל ההיבטים לקראת חזרה

מדורגת לשגרה (הסעות, כוח אדם, ניקיון, גינון ,ציוד וכד').

ראש העיר, אלון דוידי: "נעשה כל מה שניתן כדי לאפשר לילדים לחזור לשגרת לימודים, שכמובן תלווה בהתחלה בתכנים רגשיים חברתיים כדי לקהל עליהם ועל צוותי החינוך. אנחנו מעוניינים גם להקל על ההורים שיוכלו לחזור לשגרת עבודה ולכן אנו עושים מאמצים לאפשר את קיום פעילות הגן במהלך כל ימות השבוע. אני מודה לכל הגורמים שעושים לילות כימים על-מנת שהמהלך יצליח ומאחל בהצלחה לצוותי ההוראה ולכלל עובדי המינהלה במסגרות החינוך".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "על פי הנחיית ראש העיר, נערכנו בכל ההיבטים לפתיחה מחודשת של הגנים ובתי הספר. צוותי הגנים וההוראה ישמחו לפגוש את הילדים אחרי תקופה ארוכה בבית. מאחל חזרה מוצלחת ובריאה לשגרה".

 

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • פורטל חירום לאומי

    מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

  • סגירת כביש 2.6.20

    תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • שינויים בתחבורה הציבורית - שבועות

    וסעים יקרים, ביום חמישי ה-28.5.20, ערב חג שבועות, יופעלו קווי השירות במתכונת של יום שישי. ביום שישי, ה- 29.5.2020 חג השבועות- לא תופעל כלל התחבורה הציבורית. עמדות "על הקו" תהיינה סגורות בימים חמישי ושישי. החל מיום שני ה-1.6.20, יחול שינוי במסלול קו 20 הנוסע בין באר שבע לכסייפה, בשני כיווני הנסיעה.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד