עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

סגירת כביש 2.6.20

תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

פורטל חירום לאומי

מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

נתוני 2019: אמון מלא של התושבים במוקד שדרות

נתוני 2019:

אמון מלא של התושבים במוקד שדרות

מוקד מידע ושירות לתושב של עיריית שדרות הציג השבוע את סיכום הפעילות לשנת 2019, כאשר נרשמה עליה של 33% בכמות הפניות, בזמן המתנה ממוצע של 7 שניות בלבד. רק 2% מהפניות היו פניות חוזרות. "המוקד הוא הלב של העיר ואני שמח לראות שהתושבים נותנים בו אמון", אמר ראש העיר, אלון דוידי.

תקופת ההתמודדות עם נגיף הקורונה עיכבה את פרסום נתוני סיכום שנת 2019 במוקד מידע ושירות לתושב של עיריית שדרות, אך גם העיכוב לא יכול להעלים מן העין את האמון הרב שנותנים התושבים במוקד. לפי הנתונים שהציג מנהל המוקד, ירון זוהר, בשנה שעברה נרשמו למעלה מ-37,000 פניות למוקד בנושאים שונים, כמו גינון, ניקיון, גזם, בעלי חיים משוטטים, פינוי פחים ועוד. מדובר בעליה של 33% משנת 2018 ועליה של 70% משנת 2016.

במוקד המשודרג והמחודש, שנפתח בבניין אמדוקס הישן וקרוי על שמו של יעקב אלקבץ ז"ל, התבצעו מספר חידושים טכנולוגיים בשנה שעברה, כמו פתיחת האפשרות לפתוח קריאה באמצעות הוואטסאפ עם מספר ייעודי של המוקד, אליו שולחים את הפניה ואף תמונה או סרטון ממקום המפגע; מערכת לשליחת הודעות קוליות לאוכלוסיית החרשים ולחרדים בעלי טלפון כשר; הוספת עשרות מצלמות ברחבי העיר לצורך איתור מפגעים וחיזוק הביטחון האישי; מערך לניטור ופתיחת מיגוניות ברחבי העיר ישירות מהמוקד ושדרוג המערכות בעת חירום.

העירייה הציבה זמני תקן לעובדים שהם נדרשים לעמוד בהם ובשנת 2910 חל שיפור של 3.6% בזמני התקן של העובדים.

מעיון בנושאים הבולטים עליהם התקבלו פניות במוקד בשנת 2019 לעומת 2018, רואים כי חלה ירידה משמעותית בפניות בנושא פינוי פחים אישיים וטיאוט. כמות הפניות לגבי ביוב גולש נשארה יחסית זהה, חלה עליה בכמות הפניות על בעלי חיים משוטטים, על תחזוקה שוטפת במוסדות חינוך, פינוי מוטמנים, פינוי פגרים ודיווחים על רכבים החונים במקום אסור. עליה זניחה נרשמה בדיווחים על פיצוצי מים, אך עליה משמעותית נרשמה בקריאות על פינוי גזם/גרוטאות, הקשורה למודעות התושבים לימי פינוי הגזם ווידוא שאכן יפונה ולא יהווה מפגע.

אגף שפ"ע (שיפור פני העיר) מוביל כמובן בפניות של התושבים, עם מ21,525 פניות בשנת 2019, עליה של 16% לעומת קודמתה. נרשם שיפור של 5.7% בעמידה בזמני תקן.

אחוז פניות החוזרות למוקד, קרי תושבים שפתחו קריאות ופנו שוב לגבי אותה קריאה, השתפר ועומד היום על 2% בלבד, כאשר המטרה ב-2020 להגיע ל-1.5%.

ראש העיר, אלון דוידי: "כמות הפניות שעולה משמעותית משנה לשנה מצביעה על אמון גדול של התושבים במוקד העירוני וידיעה שלהם שיש כתובת אחת ואוזן קשבת לכל בעיה או שאלה. המוקד עובד עם כלל גורמי העירייה ושלוחותיה וכולם יחד רואים מטרה אחת לנגד עיניהם – להעניק את השירות הטוב ביותר לתושבים. תודה לכל עובדי המוקד על ימים ולילות של עבודה מסורה ומקצועית למען התושבים".

מחזיק תיק שירות לתושב, אורן נזרי: "אנחנו כל הזמן חושבים איך לשפר את עצמנו ואת היכולות הדיגיטליות של המוקד כדי להעניק שירות טוב יותר. העירייה בכלל והאגף לשירות התושב בפרט, עושים כל שלאל ידם למען מטרה חשובה זו. הנתונים שהוצגו מדברים בעד עצמם וישמשו לכולנו בסיס לתוכנית עבודה לשנה הקרובה. תודה לראש העיר על הגיבוי והדחיפה, למנהלת האגף, הילה אלימלך, על ניתוב הספינה לדרכים נכונות ולמנהל המוקד והעובדים המסורים על עבודתם החשובה".

 

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • פורטל חירום לאומי

    מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

  • סגירת כביש 2.6.20

    תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • שינויים בתחבורה הציבורית - שבועות

    וסעים יקרים, ביום חמישי ה-28.5.20, ערב חג שבועות, יופעלו קווי השירות במתכונת של יום שישי. ביום שישי, ה- 29.5.2020 חג השבועות- לא תופעל כלל התחבורה הציבורית. עמדות "על הקו" תהיינה סגורות בימים חמישי ושישי. החל מיום שני ה-1.6.20, יחול שינוי במסלול קו 20 הנוסע בין באר שבע לכסייפה, בשני כיווני הנסיעה.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד