עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור

סגירת כביש 2.6.20

תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

פורטל חירום לאומי

מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

חוברת רישום לגני הילדים תשפא

האם ננצח במלחמה הבאה? הרצאתו של יוסי יהושוע

פברואר יוצא מן הכלל כבר ממש פה מעבר לפינה

מופעים מוזיקליים, הצגות, סדר ט״ו בשבט מיוחד, סרטים ופעילויות ספורט - כל אלו ועוד יחכו לכם במהלך החודש המיוחד הזה! הצטרפו למסורת מיוחדת במינה ולחודש מדהים שמטרת העל שלו היא לקרב אותנו זה לזה וללמוד להכיר, באמצעות שלל פעילויות, את עולמם של בעלי המוגבלויות לתכנייה המלאה לחצו:

רישום לגנים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

עיריית שדרות - עמוד הבית

אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

עיריית שדרות פתחה מסגרות משלימות

 

עיריית שדרות פתחה מסגרות משלימות לילדי הגנים

 

בעוד שבשאר הערים, ילדי הגנים טרם חזרו לשגרה מלאה, בשדרות נפתחו מסגרות משלימות לחמישה ימים בשבוע. בגני הילדים נרשמה השבוע נוכחות של 70% מהילדים. ראש העיר, אלון דוידי: "חזרה לשגרה של הילדים הקלה רבות על ההורים לחזור לשגרת עבודה ולהתאזן".

בעוד שבשאר ערי הארץ חזרו ילדי הגנים על פי מתווה הממשלה, כשכל קבוצה היא עד 18 ילדים ולומדת שלושה ימים רצופים בגן ובשאר הימים מהבית, אך בשדרות הילדים חזרו לגנים לכל ימות השבוע.

לאחר ישיבת היערכות עם הגורמים המקצועיים, שהתקיימה כבר לפני יום העצמאות, הנחה ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, לפתוח מסגרות לימוד משלימות עם סייעות ומדריכות, כך שלילדי הגנים תהיה מסגרת לימודית במהלך כל ימות השבוע.

צוותי הגנים היו ערוכים לבואם של הילדים תוך שמירת כל ההנחיות הנדרשות. ביום ראשון הגיע דוידי, יחד עם סגנו ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי, לשערי גני הילדים וקיבלו את התלמידים עם סוכריות על מנת להמתיק להם את היום, וכן איחלו בהצלחה לצוותים החינוכיים, להורים ולילדים. יש לציין כי הנוכחות הייתה מרשימה. מעל 70% מהילדים הגיעו לגנים ולמסגרות המשלימות במהלך השבוע האחרון.

העירייה נערכה מבעוד מועד לכל הדרוש: ניקיון, חיטוי, סידור והכנת הגנים והמבנים העירוניים לקליטת הילדים על פי ההנחיות. אגף החינוך סיפק אמצעי מיגון לצוותי הגנים. יתרה מכך, עוד בטרם נחתם ההסכם עם ארגון ההסעות, הודיע דוידי כי גם בל"ג בעומר הגנים יהיו פתוחים והסייעות יפעילו אותם.

ראש העיר, אלון דוידי: "החלטתי שאנחנו חייבים לעשות הכל כדי שילדי הגנים ישמרו על חזרה רציפה לשגרה, מה שיאפשר להורים חזרה נורמלית למקומות העבודה. לא הגיוני שילדים יישארו בבית לאחר תקופה ארוכה בה היו בחופשה כפויה. לכן גם החלטתי שבל"ג בעומר נפתח את הגנים ונאפשר להורים להביא את ילדיהם. אני מודה לכל העובדים ובני הנוער שהתגייסו לטובת המהלך כדי שייצא לפועל ושמח לראות את הילדים, הגננות והסייעות בגנים".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "האחוזים הגבוהים של התייצבות הילדים מעידים על האמון הרב לו זוכה מערכת החינוך העירונית בכלל והגיל הרך בפרט, בקרב ההורים. זו בשורה גדולה להורים המאפשרת להם לחזור לשגרה מלאה. תודה לעובדי אגף החינוך והמתנ"ס שעבדו עד הרגע האחרון בכדי לאפשר את החזרה לשגרה בגני הילדים והפעלת המסגרות המשלימות. יישר כח לסייעות הגנים ולגננות על ההירתמות לטובת ילדי והורי שדרות".

שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיונידלג על שירות לתושב / אגפים ומחלקות / מידע חיוני
מידע חיונידלג על מידע חיוני

מידע חיוני

משטרה - מוקד 100

100 

תחנת משטרת שדרות

08-6620444

 מגן דוד אדום

101

 כיבוי אש

102

 איחוד הצלה

1221

 זק"א

1220

קופת חולים כללית

08-6621222

 קופת חולים מכבי

08-6892064

 קופת חולים לאומית

08-6610179

 מוקד רפואי לילה

08-6891482

 התחנה לבריאות הנפש

08-6612939

 תחנה לבריאות המשפחה נאות רבין

08-6899889

 תחנה לבריאות המשפחה נווה אשכול

08-6898171

 

עידכונים שוטפיםדלג על עידכונים שוטפים

עידכונים שוטפים

המשך עצור
  • פורטל חירום לאומי

    מידע והנחיות להתמודדות במצבי החירום - עיריית שדרות ופיקוד העורף

  • סגירת כביש 2.6.20

    תושבים יקרים. בשל עבודות לשיפור תשתית המים בעיר, ייסגרו לתנועת כלי רכב משני הכיוונים מעגלי התנועה קריספל (בר לב/בורוכוב) - צלנדורף (בר לב / קרן קיימת לישראל), בתאריך 2.6.20 בשעות 08:30-18:00. ניתן לנסוע בדרכים חלופיות כמו רחובות המכבים, גולומוב והרב אברג'ל. אנא היערכו בהתאם. מוקד מידע ושירות לתושב.

  • לכל הכתבות וההודעות לעיתונות

  • שינויים בתחבורה הציבורית - שבועות

    וסעים יקרים, ביום חמישי ה-28.5.20, ערב חג שבועות, יופעלו קווי השירות במתכונת של יום שישי. ביום שישי, ה- 29.5.2020 חג השבועות- לא תופעל כלל התחבורה הציבורית. עמדות "על הקו" תהיינה סגורות בימים חמישי ושישי. החל מיום שני ה-1.6.20, יחול שינוי במסלול קו 20 הנוסע בין באר שבע לכסייפה, בשני כיווני הנסיעה.

דבר ראש העירדלג על דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

אלון
אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של העיר שדרות, המציע שפע של מידע אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות לרשות ולזרועותיה. 
צור קשרדלג על צור קשר

הרשמה לקבלת מידע

עבור לתוכן העמוד