אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

"שישו ושמחו בשמחת תורה"

"שישו ושמחו בשמחת תורה"


מאות תושבי שדרות השתתפו במוצאי חג שמחת תורה בהקפות שניות אשר התקיימו בבתי הכנסת השונים בעיר. ראש העיר: "כמו בכל שנה, נפלא לראות את תושבי שדרות המדהימים חוגגים ורוקדים יחד באחד החגים השמחים ביותר ביהדות".

 

יחד עם חברי מועצת העיר, קיים ראש העיר שדרות, אלון דוידי סבב בין בתי הכנסת ובשכונות השונות בעיר בכדי לחגוג עם כל התושבים את חג שמחת התורה. "כמו בכל שנה, נפלא לראות את תושבי שדרות המדהימים חוגגים ורוקדים יחד באחד החגים השמחים ביותר ביהדות". ציין דוידי. 


בין בתי הכנסת השונים בהם ביקר ראש העיר, ניתן למנות את בית הכנסת בשכונת בן גוריון, המשמש את העדה הקווקזית וכן את בית הכנסת בשכונת 'נווה אשכול' המשמש את העדה הבוכרית. לצד אלו ביקרו ראש העיר וחברי המועצה גם בחגיגות של בתי הכנסת 'בן איש חי', 'שערי אברהם', 'ברית שלום', 'משכן יוסף', 'עץ חיים' ו'קריית הבעש"ט'.


גם השנה נמשכה מסורת חגיגות שמחת התורה וההקפות השונות בתוך השכונות ולא רק בבתי הכנסת וזאת לטובת תושבים אשר אינם פוקדים את בתי הכנסת. "אנו מנגישים את החג ואת הקפות החג לכלל התושבים וכך כל תושב ותושב יכול ליהנות מהחגיגות והשמחה". עוד הוסיף דוידי: "יהיה רצון והשנה הבאה תכיל עוד המון סיבות לחגוג ולשמוח". 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד