אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

סטודנטים נותנים לחברה והעיר שדרות מחזירה

סטודנטים נותנים לחברה והעיר שדרות מחזירה 


250 סטודנטים תושבי העיר שדרות קיבלו מלגה מטעם קרן המלגות העירונית בחסות ראש העיר


ראש העיר שדרות, אלון דוידי: "הסטודנטים של שדרות הם דור העתיד שלנו, וזוהי זכות ואף חובה לסייע להם להתקדם ולהצליח. הצלחתם היא הצלחת העיר כולה".

 

גם השנה, 'קרן המלגות העירונית שדרות בחסות ראש העיר' חילקה כ- 250 מלגות לסטודנטים לתואר ראשון ושני בסכום גבוה ביותר של 10,000 ₪ לכל סטודנט. חלוקת המלגות התקיימה בכנס מרגש בסינמטק בעיר ונכחו בו מאות סטודנטים, הן הסטודנטים שסיימו את שנת הלימודים והן סטודנטים המתעניינים בהירשמות למלגות לשנה הבאה. 


בהתאם לקו המוביל ראש העיר לקידום שדרות כעיר סטודנטיאלית, נוסחת המלגות פשוטה ביותר ותורמת להשתלבות הסטודנטים בחברה בעיר. הסטודנטים הצעירים מתחייבים ל- 120 עד 180 שעות תרומה לקהילה ובתמורה העיר שדרות מחזירה להם עם מלגות גבוהות מהרגיל. המלגה מחולקת בשיתוף עיריית שדרות, מפעל הפיס, מגבית קנדה, אמדוקס, פרח, חינוך לפסגות, לגעת ברוח ומכללת ספיר. 


ראש העיר שדרות, אלון דוידי אשר נאם מול הסטודנטים הנרגשים אמר: "זוהי שדרות, עיר למדה, לומדת ומלמדת, עיר בה לכל סטודנט מגיעה השכלה וכמה משמעותית השכלה זאת כאשר היא מתקיימת לצד השקעה חברתית. סטודנטים יקרים, אני גאה בכם על היוזמה והאחריות אשר לקחתם על עתידכם, אין לי ספק כי נראה את כולכם משתלבים בתפקידי מפתח". עוד הוסיף דוידי:" אני מבקש להודות לכל הגופים השותפים במלאכה, בלעדיכם כל זה לא היה מתאפשר. הסטודנטים של שדרות הם דור העתיד שלנו, וזוהי זכות ואף חובה לסייע להם להתקדם ולהצליח. הצלחתם היא הצלחת העיר כולה".


במהלך הכנס נאם אלוף במיל', עוזי דיין, יו"ר מפעל הפיס אשר תורמת לשדרות רבות ואמר: "יש לי קשר מיוחד עם העיר שדרות ואהבה גדולה לתושבים הנמצאים כאן. בזכות ראש העיר, אלון דודי, שדרות היא בין הערים היחידות בארץ אשר הרימו את הכפפה בנושא המלגות ומשקיעות סכום גבוה מהרגיל בעתיד הסטודנטים". לסיום, נהנו הסטודנטים מהרצאתו של יובל אברמוביץ, 'הרשימה' אשר עוסקת בהגשמת חלומות, מוטיבציה והצבת יעדים. 


ראש העיר קורא לכל הסטודנטים, תושבי העיר, אשר מעוניינים במלגת לימודים לשנה הבאה לרוץ ולהירשם. הפרטים נמצאים לרשותכם באתר העירייה : http://www.e-sderot.org.il/.

 

 

 

עבור לתוכן העמוד