אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

עיריית שדרות פותחת את השנה החדשה

עיריית שדרות פותחת את השנה החדשה


השבוע התקיימה הרמת הכוסית המסורתית לעובדי העירייה ושלוחותיה. אלון דוידי לעובדים : "תושבי שדרות זוכים בצוות מקצועי ומדהים, יחד נמשיך להוביל את העיר קדימה גם בשנה הבאה". 

 

כמיטב המסורת, השבוע נערכה הרמת כוסית לעובדי עיריית שדרות באולם האירועים במתנ"ס העירוני. גם השנה נכחו באירוע כל עובדי העירייה, צוותי החינוך השונים, עובדי המתנ"ס, מרכז הצעירים נתיבות, החברה הכלכלית, מרכז חוסן וגופים נוספים שעובדים עם העירייה. 


לכבוד פתיחת השנה החדשה חילק ראש העיר תעודות הוקרה לעובדים המצטיינים בכל מחלקה בעירייה ואות הוקרה מיוחד לעובד המצטיין של השנה הוענק ליעקוב בן חמו, עובד מנהלה בבית ספר תורני חדש על מסירותו והתמדתו בתפקיד במשך שנים. בן חמו ריגש את דוידי במיוחד כאשר עמל רבות בתחילת השנה על הכנת בית הספר לקראת התלמידים.


במהלך האירוע העביר ראש העיר מצגת לעובדים על היעדים והמטרות שהוצבו לשנה הבאה והודה להם רבות על פעילותם בשנה החולפת: "אני מודה לכולכם על פעילותכם למען העיר שדרות ותושביה בשנה החולפת. כל אחד ממכם בתחומו לוקח חלק בלקיחת העיר קדימה. אני סומך עליכם ובטוח כי נדע להגיע להישגים מרשימים גם בשנה הבאה". עוד הוסיף דוידי: "אני מאחל לכם ולבני משפחתכם שנה טובה ומבורכת, שנה של עשייה ואחדות, שנה בה נמשיך לתת שירות מעולה לתושב ונמשיך לגדול ולהתפתח".


בהמשך נהנו האורחים מסרטון איחולי שנה טובה מרגש, ממשחק טריוויה רב שאלות על ההיסטריה של העיר שדרות והאזור, אם לא ידעתם את הבריכה העירונית בנו בשנת 1967 ולבסוף ישבו כלל האורחים לארוחה משותפת.

 

 

 

עבור לתוכן העמוד