אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שדרות חנכה יחידת שיטור עירוני חדשה

מרחיבים את מערך האכיפה 


שדרות חנכה יחידת שיטור עירוני חדשה 


בטקס חניכה חגיגי במעמד ראש העיר שדרות, אלון דוידי, השר לביטחון הפנים, ח"כ גלעד ארדן, מפכ"ל המשטרה, רב ניצב רוני אלשיך ומפקד המחוז הדרומי, ניצב דוד ביתן, נחנכה יחידת השיטור העירוני בשדרות. דוידי: "מדובר בצעד משמעותי אשר ישפר את איכות החיים בשדרות למען התושבים ולרווחתם".

 

בטקס חניכה חגיגי במיוחד, הורחב מערך האכיפה העירוני בשדרות באופן משמעותי עם הקמת יחידת שיטור עירוני מטעם המשרד לביטחון פנים ועיריית שדרות. היחידה תמנה כ-20 שוטרים ופקחים ותהיה אמונה על פעילות אכיפה בתחומי הקהילה בדגש על רעש, אלימות, ניקיון ובריונות כביש, ותהווה מכפיל כוח משמעותי לשירות מיטבי לאוכלוסייה. 


ראש העיר שדרות, אלון דוידי :"הקמת יחידת השיטור העירוני הינה צעד משמעותי אשר יתרום רבות לשיפור איכות חיי התושבים ולהגברת תחושות הביטחון האישי של כל אחד מאתנו. אין לי ספק כי צעד חשוב מעין זה יחזק את חוסנה האזרחי של העיר וכי מעתה שדרות תהיה נקייה יותר ומוגנת הרבה יותר. עוד הוסיף דוידי: "אני מודה לשר לביטחון פנים, ח"כ גלעד ארדן, לצוות משרדו, למפכ"ל המשטרה, רב ניצב רוני אלשיך ומפקד המחוז הדרומי, ניצב דוד ביתן". 


המטרה העיקרית של הקמת יחידה זו הינה חיזוק חוסנה האזרחי של העיר, שמירה על הסדר הציבורי וסיפוק תחושת ביטחון ויציבות. שיתוף הפעולה בין הפקחים לשוטרים מהווה הבטחה כי ניתן יהיה למנוע הפרעות ציבוריות באופן אפקטיבי. יחידת השיטור העירוני תפעל בכל ימות השבוע, בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל וכוחות הביטחון. 


השר לביטחון הפנים, ח"כ גלעד ארדן: "מהפכת השיטור העירוני מגיעה לנגב ותגיע לכל הפריפריה. כדי לצמצם פערים חברתיים ולחזק את אמון הציבור במשטרה חייבים לטפל בבעיות היומיומיות שמציקות לתושבים וזה בדיוק מה שיעשו יחידות השיטור העירוני."


מפכ"ל המשטרה רב ניצב רוני אלשיך: "שירותי המשטרה מהווים תנאי הכרחי לאיכות חיים תקינה של התושבים. תכנית האמו״ן (אסטרטגיית מניעה ומיקוד ניהולי) של משטרת ישראל נועדה להציב את השירות לאזרח הנורמטיבי במרכז הקשב הארגוני". 


בסוף הטקס איחל ראש העיר הצלחה לפקחים ולשוטרים: "שוטרים ופקחים יקרים, בשמי ובשם כל תושבי שדרות אנו מאחלים לכם הצלחה וסומכים עליכם כי תמלאו את תפקידכם במסירות ובאהבה". 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד