אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

חוגים וחוגגים - המתנ"ס העירוני בשדרות פותח שנת פעילות בהפנינג חגיגי

חוגים וחוגגים

המתנ"ס העירוני בשדרות פותח שנת פעילות בהפנינג חגיגי

כמיטב המסורת, גם השנה קיים המתנ"ס העירוני הפנינג חוגים ססגוני, אשר איפשר לכלל ההורים והילדים בעיר להתרשם ממגוון החוגים המוצע בשנת פעילות זו

 

ההרשמה לחוגי המתנ"ס לשנת 2016 נפתחה עם היצע פעילות מרשים במיוחד ומערכת חוגים איכותית ומגוונת המתאימה לכל. גם השנה, מאמצת הקרן לידידות את העיר שדרות ובעזרתה נהנים ילדי העיר מסבסוד לחוג ראשון לכל ילד בעלות של 240 ₪. 

נשיא הקרן לידידות, הרב יחיאל אקשטיין: "לאור הצלחתו של הפרויקט בשנה שעברה, הקרן לילידות ממשיכה לאמץ את העיר שדרות ובמסגרת זו לאפשר לכל ילד בעיר להשתתף באחד מחוגי המתנ“ס הרבים. העיר שדרות יקרה לליבי ולליבם של תורמנו, אוהבי ישראל ויהודים ברחבי העולם. לתושבי שדרות בכלל, ולילדי העיר בפרט, מגיעים חיים עתירי אפשרויות, הקרן לידידות שמחה לתרום את חלקה לכך".

בעוד שהרשמה עדין בעיצומה, השבוע קיים המתנ"ס הפנינג פתיחת שנת פעילות חגיגי במיוחד, כמיטב המסורת. ההפנינג התקיים ברחבת המתנ"ס העירוני ובו יכלו כלל ההורים והילדים בעיר להיחשף ולהתנסות במגוון החוגים שהמתנ"ס מציע. זאת ועוד, בהפנינג נהנו המשפחות מדוכנים והפעלות, בובות ענק, סדנאות יצירה, ג'ימבורי לקטנטנים והופעה מרגשת של קופיקו ונוגה אשר העלתה חיוך ענק בפני הילדים. 

סגנית וממלאת מקום ראש העיר, יו"ר המתנ"ס, יהודית אוליאל מלכה: "עמלנו רבות בכדי להעניק לתושבי שדרות היקרים מערכת חוגים מגוונת המתאימה לכל. בעזרת ראש העיר, אלון דוידי והקרן לידידות, נמשיך להרחיב את הפעילות וליצור סל תרבות עשיר ומגוון גם השנה".

ראש העיר שדרות, אלון דוידי: "אני מודה מקרב לב לרב יחיאל אקשטיין, יהודי יקר, הפועל רבות למען ילדי העיר ולמען מדינת ישראל בכלל" אמר והוסיף: "קשת החוגים הרחבה מביאה לידי ביטוי את החשיבות הרבה אשר אנו נותנים לחינוך הבלתי פורמלי בעיר מתוך הבנה כי עתידה של שדרות טמון בדור הצעיר והנפלא שלנו. אני מזמין את כולם להירשם ולפתח את הכישורים והכישרון שלהם בתחום שקרוב ללבם".

 

עבור לתוכן העמוד