אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שני בתי ספר תיכוניים בעיר שדרות נבחרו כמצטיינים שבלטו בהישגיהם

שני בתי ספר תיכוניים בעיר שדרות נבחרו כמצטיינים שבלטו בהישגיהם הערכיים, החברתיים והלימודיים – מדובר בעליית מדרגה משנה שעברה בה נבחר בית ספר אחד

 

השניים, קרית החינוך הדתי אמי"ת ומקיף כללי ע"ש גוטרוירט,  מצטרפים לרשימה מכובדת  שנבחרה על ידי משרד החינוך כבתי ספר מצטיינים אשר בלטו בהישגיהם החברתיים, ערכיים ולימודיים. ראש העיר שדרות, אלון דויד: "גדל כאן דור ערכי ומוסרי, המהווה דוגמה ומופת"

 

היום, בפעם הרביעית, פרסם משרד החינוך רשימה של 227 תיכונים מצטיינים מכלל רחבי הארץ. מדובר בתכנית תגמול דיפרנציאלי של משרד החינוך לחטיבות העליונות, בהתאם להסכם 'עוז תמורה' על מנהיגות ועשייה חינוכית מעמיקה של צוות המורים וההנהלה. בעיר שדרות נבחרו שני תיכונים: קרית החינוך הדתי אמי"ת ומקיף כללי ע"ש גוטרוירט. מדובר בקפיצת מדרגה משנה שעברה בה נבחר בית ספר אחד. בתי הספר דורגו על ידי משרד החינוך בקבוצות העשירון הראשון של החטיבות העליונות ומורי החטיבה זכו בתגמול כספי. 

 

אלון דוידי, ראש העיר שדרות, ברך את מנהלי בית הספר ואת צוות המורים על ההישג המרשים: "אנו ממשיכים לקצור את פירות השקעתנו בתחום החינוך, המוצב מזה שנתיים וחצי בראש סדר העדיפויות העירוני ועל כך אין גאה ממני. אני מברך את הצוותים החינוכיים על מסירותם והשקעתם בהטמעת מצוינות ערכית וכן את התלמידים היקרים, אשר מוכיחים כל פעם מחדש כי גדל כאן דור ערכי ומוסרי, המהווה דוגמה ומופת." עוד הוסיף דוידי: "אני מודה למרים ששי, מנהלת אגף החינוך על פועלה למען הצלחת מערכת החינוך בעיר. נמשיך לפעול למצוינות הישגית, וזאת לצד מצוינות ערכית. רק בשילוב של שניהם יחד נוכל להמשיך ולגדל דור עתיד מבטיח לעיר."

 

אדי דגן, מנהל תיכון גוטוירט: "אנו גאים מאוד בהישג ורואים בו פועל יוצא לשיתוף הפעולה הפורה עם עיריית שדרות והעמוד בראשה, ראש העיר, אלון דוידי, אשר בא לידי ביטוי בתמיכה מקצועית, הקצאת משאבים והצבת החינוך בראש סדר העדיפות. עוד הוסיף דגן: "אנו מודים על הקשב, הגיבוי והמענה לו אנו זוכים מצד ראש העיר, אלון דוידי ומנהלת אגף החינוך, מרים ששי". 

 

מוטי ארבלי, מנהל קריית החינוך הדתי אמי"ת: "צוות המורים הוכיח כי מסירות עבור כל תלמיד ותלמידה בכל קנה מידה, לימוד למצוינות ולימוד ערכי, היא שמביאה להצלחת בית הספר. עמלם של עיריית שדרות ובראשה ראש העיר, אלון דוידי, צוותי החינוך וההוראה ורשת אמי"ת היא לטובת כל אחד ואחד מהתלמידים ועם חשיבה ארוכת טווח על עתידם". 

 

עבור לתוכן העמוד