אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

גדלים על מוזיקה

גדלים על מוזיקה 


במסגרת הרישום לחוגי המתנ"ס ובשיתוף פעולה של אגף החינוך, השבוע נכנסו לגני הילדים בעיר צוותים מהמרכז למוזיקה ונגנו עבור הילדים הנרגשים. אלון דוידי, ראש העיר שדרות :" אני רואה חשיבות גדולה בקידום תחום המוזיקה בקרב ילדי העיר".

 

במסגרת ההרשמה לחוגי המתנ"ס שעדין נמצאת בעיצומה ובשיתוף פעולה של אגף החינוך בעיריית שדרות, השבוע נכנסו לגני הילדים בעיר צוותים מהמרכז למוזיקה יחד עם נעם שלמה, יועץ מוסיקלי וערכו קונצרט על מנת לחשוף את הילדים לכלי הנגינה השונים. במסגרת פעילות זו ילדי הגנים נחשפו לכלי נגינה רבים בהם גיטרה, תופים, קלידים, קלי הקשה ועוד. 


אלון דוידי, ראש העיר שדרות הצטרף לצוותים בביקור בגנים ונפגש עם הילדים הנרגשים: " אני רואה חשיבות גדולה בקידום תחום המוזיקה בקרב ילדי העיר. חשיפת ילדינו למוזיקה בגיל צעיר תורמת להתפתחותם, מפחיתה חרדה ועוזרת לפיתוח אינטליגנציה גבוה בעתיד". 


ההרשמה ל'מרכז המוסיקה' לילדים, נערים ומבוגרים עדין מתקיימת. המרכז כולל שיעורי נגינה פרטניים בהיצע רחב של כלי נגינה בהם כלי נשיפה, כלי הקשה, כלי קשת, כלי מיתר וכלי מקלדת. בנוסף, במרכז ניתן לעבור שיעורי פיתוח קול ולהצטרף למקהלה. 


"אני רואה חשיבות עצומה בהשקעה בחינוך הבלתי פורמאלי שהוא כלי נוסף לפיתוח עתיד ילידנו. חוגי המתנ"ס הרבים בהם גם 'המרכז למוסיקה' מהווים חלק מהחינוך הבלתי פורמלי המשלים את החינוך הפורמלי בעיר ומעשיר את חיי ילדינו. אני מזמין את כלל התושבים לקחת חלק בפעילות המתנ"ס". ציין דוידי. 


עבור לתוכן העמוד