אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שדרות, מקום של נוער

 שדרות, מקום של נוער אחרי שנים של ציפייה, נחנך המבנה החדש של סניף בני עקיבא  שדרות – הזית 


בשבוע שעבר נחנך המבנה המחודש של סניף בני עקיבא שדרות- הזית, אשר ישמש כ- 150 חניכים ומדרכים שכעת יוכלו להינות ממבנה מטופח ומושקע. אלון דוידי, ראש העיר שדרות: "תנועות הנוער הינם חלק חשוב מהחינוך הבלתי פורמלי בשדרות. נמשיך להפנות משאבים רבים לטובת חינוך דור העתיד של העיר".

 

ביוזמת עריית שדרות ובסיוע המשרד לפיתוח הנגב והגליל, בשבוע שעבר נחנך המבנה המחודש של סניף בני עקיבא שדרות- הזית. המבנה עבר "מתיחת פנים" על מנת לשפר משמעותית את התשתיות העומדות לרשות תנועת הנוער בפעילותה השוטפת. כעת כ – 150 חניכי ומדריכי הסניף יוכלו ליהנות ממבנה מטופח ומורחב בעל חצר מושקעת ואווירה נעימה לקיום הפעילויות השונות. 


חניכת הסניף מסמלת את הקו אותו מנחה אלון דוידי, ראש עיריית שדרות להשקעה משמעותית בתחום החינוך הבלתי פורמאלי בכלל ובתנועות הנוער בפרט מתוך ראייה כי המפתח להצלחת העיר טמון בדור העתיד בה. דוידי: "תנועת הנוער הינם חלק חשוב מהחינוך הבלתי פורמלי בשדרות. עלינו להעניק לילדי העיר ולבני הנוער כמה שיותר אפשריות לרכישת ערכים חברתיים וציוניים תוך יצירת הזדמנויות לעשייה קהילתית ופיתוח כישורי מנהיגות".


המבנה החדש של 'סניף הזית' מסמל את הרף הגבוה שעיריית שדרות מציבה בתחום החינוך הבלתי פורמלי בעיר כאשר מגמה זו עתידה להימשך גם בתנועות נוער נוספת. במהלך טקס החניכה ברך ראש העיר את חניכי הסניף וחיזק את ידם על היותם הסניף המוביל בשדרות בהתנדבות קהילתית ועשייה ערכית. "נמשיך להפנות משאבים רבים לטובת חינוך דור העתיד של העיר", אמר דוידי. 

 


עבור לתוכן העמוד