אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שני ראשי ערים, שותפות אחת

ראש עיריית טורונטו, ג'ון טורי ביקר בשדרות וסייר בעיר יחד עם אלון דוידי, ראש עיריית שדרות. השניים סיורו בעיר ושוחח על השותפות העמוקה בין העיר שדרות ומגבית קנדה.

שני ראשי ערים, שותפות אחת


ראש עיריית טורונטו, ג'ון טורי ביקר בשדרות וסייר בעיר יחד עם אלון דוידי, ראש עיריית שדרות


השניים סיורו בעיר ושוחח על השותפות העמוקה בין העיר שדרות ומגבית קנדה. דוידי: "מגבית קנדה הינה שותפתנו לדרך ולחזון קידום העיר, פיתוחה ושגשוגה".

 

את הקשר העמוק בין מגבית קנדה לשדרות כולנו מכירים היטב. השותפות בין השתיים מורגשת בעיר ומלווה את התפתחותה המואצת בשלוש השנים האחרונות. השבוע, הגיע לבקר בשדרות ג'ון טורי, ראש עיריית טורונטו לסיור מיוחד בהובלת אלון דודי, ראש העיר שדרות.


הסיור החל במצפה שדרות שם, כאשר ניתן לצפות בברור בעזה, הסביר דוידי למשתתפים על האתגרים הביטחוניים איתם העיר מתמודדת וכיצד היא נשארת איתנה וחזקה מול אלו. מהצד השני של המצפה ניתן לראות את שדורות בשיא יופייה, בחלק זה סיפר דוידי על הדרך הארוכה שעברה העיר בשלוש השנים האחרונות ועל תהליך ההתפתחות המואץ בו היא נמצאת.


בחלקו השני של הסיור ביקרו השניים בגני ילדים שונים בעיר. הילדים הנרגשים ברכו את דוידי וטורי ואף הכינו שלטי "ברוכים הבאים" לכבודם. כזכור, לפני כשנתיים ביקר דודי בטורונטו ונאם בפני תומכי ישראל ושדרות. במהלך ביקור זה חיזק דוידי את הקשר עם קהילת טורונטו ושוחח עם גורמים רבים על יוזמות עירוניות בכל תחומי החיים בעיר.


דוידי: "אני מודה לראש עיריית טורונטו על ביקור חשוב מעין זה אשר מחזק את הקשר בין שדרות ומגבית קנדה. מגבית קנדה הינה שותפתנו לדרך ולחזון קידום העיר, פיתוחה ושגשוגה. בשמי ובשם תושבי שדרות אנו מודים לה מקרב לב על התמיכה, הליווי ושיתוף הפעולה". 

עבור לתוכן העמוד