אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

ערבות הדדית זה שדרות

ערבות הדדית זה שדרות

 

חיים כץ, שר העבודה והרווחה, העניק מגן הוקרה לחברת 'הולנדיה' שדרות על הצטיינותה בתרומה קהילתית והתנדבותית

אלון דוידי, ראש העיר שדרות: "אין ספק כי הערבות ההדדית אשר התגלה בין החברה לעמותת 'אנוש' הינה סמל לקהילה הערכית והחמה הקיימת בעיר".

 

 

בטקס רב רושם בכנסת ישראל, העניק חיים כץ, שר העבודה והרווחה מגן הוקרה לחברת 'הולנדיה' על פעילותה החברתית והקהילתית ועל הקשר הייחודי שנרקם בינה ובין עמותת 'אנוש'. "אין ספק כי הערבות ההדדית בין חברת 'הולנדיה' לעמותת 'אנוש' הינה סמל לקהילה הערכית והחמה הקיימת בשדרות". אמר אלון דוידי, ראש העיר שדרות והוסיף: "בשמי ובשם תושבי שדרות אני מברך את חברת 'הולנדיה' ואת חברי היקר, אבי ברססט, מנכ"ל החברה על פעילותם הרבה למען עמותת 'אנוש' בפרט והקהילה בשדרות בכלל".

 

כאמור, עובדי חברת 'הולנדיה' יצרו חיבור של ממש עם עמותת 'אנוש' בשדרות, העמותה לבריאות הנפש ושיקום המתמודדים עם מגבלה נפשית תוך שילובם בחברה. בשנים האחרונות עובדי החברה ומתמודדי העמותה מקיימים יחד אירועים חברתיים משותפים, מציינים יחד חגים ואירועים ומטפחים בכוחות משותפים גינה קהילתית הממוקמת במפעלי החברה.

 

בחודש אפריל השנה השתתפה החברה בפתיחת 'הבית הירוק' המחודש של העמותה. חלק ממטרת ששדרוג הבית הייתה להתאים את המרכז לשיתופי פעולה גדולים יותר ולהקים בו חנות למכירת מוצרי עמותת 'אנוש'. באופן טבעי, הפכה חברת 'הולנדיה' ללקוח מרכזי של מוצרי הנוי בחנות. התמורה מרכישת המוצרים מועברת למתמודדי העמותה, והמוצרים המרהיבים מוענקים על ידי החברה כתשורה ללקוחות וכאמצעי שיווק בארץ ובחו"ל.

 

במשרד העבודה והרווחה הסבירו כי הענקת האות ניתנת על "הצטיינות פורצת דרך לשותפות ועשייה קהילתית במסגרת המגזר העסקי". זו השנה הראשונה בה בחר המשרד להעניק מגן הערכה לבתי עסק וחברות אשר עובדיהם פועלים בהתנדבות למען הקהילה, כהוקרה על האחריות התאגידית של אותם עסקים ולעידוד עסקים נוספים להצטרף אל מעגל הנתינה החברתי.

 

אלון דוידי, ראש העיר שדרות: "בעיר שדרות קיימים ארגונים רבים המתבססים על התנדבות ומעורבות תושבים. אני סמוך ובטוח כי הצטיינותה החברתית של חברת 'הולנדיה' תוביל לקידום תחום ההתנדבות בעיר וליצירת פרויקטים משמעותיים ושיתופי פעולה אשר יתרמו רבות לחברה".

עבור לתוכן העמוד