אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

דואגים לכולם

דואגים לכולם

מאבטחי בתי הספר בשדרות לא יפוטרו בחופשת הקיץ ושכרם לא יפגע

כך נקבע בחוזה התקשרות חדש אשר נחתם בין עיריית שדרות וחברת רעם ביטחון בינלאומי בע"מ המספקת את שירותי האבטחה בעיר. דוידי: "מדובר בבשורה ענקית עליה עמלנו רבות. עובדי השמירה בבתי הספר דואגים לילדנו כל השנה ועלינו מוטלת החובה להחזיר להם דאגה זאת". 

בכל שנה בחודשי הקיץ אלפי מאבטחים ממוסדות החינוך ברחבי הארץ נאלצים לחתום אבטלה. בטווח הרחוק עובדים אלו אינם נהנים מקביעות ותהליך הפיטורין בכל שנה משפיע על קרן ההשתלמות, הפנסיה ודמי ההבראה של כל אחד מהם. אלון דוידי, ראש העיר שדרות החליט ש"לא בבית ספרו". 

על פי חוזה התקשרות חדש אשר נחתם בין עיריית שדרות וחברת רעם ביטחון בינלאומי בע"מ, עובדי השמירה בבית הספר לא יפוטרו בחודשים יולי אוגוסט ושכרם בחודשים אלו יהיה זהה לשכר בעשרת חודשי העבודה בשנת הלימודים. במקביל, מתחייבת עיריית שדרות כי תציב את עובדי השמירה בבתי הספר במשימות אבטחה שונות בחודשים אלו וזאת על מנת שייצברו את שעות העובדה הנחוצות להם. חודשי עבודה אלו ימומנו על ידי עיריית שדרות ובשיתוף המשרד לביטחון הפנים. 

מדובר בבשורה ענקית עבור "מפוטרי הקיץ" שכעת, בזכות ההסכם התקציבי שהוביל אלון דוידי, ראש העיר שדרות, יהנו ממשכורת, ההעסקה רצופה שתיצור לעובדים קביעות, והמשך הפרשה לקרנות השונות. 

אלון דוידי, ראש העיר: "עובדי השמירה המסורים עושים עבודת קודש בשמירה על ילדנו בכל השנה ועלינו מוטלת האחריות לדאוג להם כאשר נגמרת השנה. כפי שהם מראים לנו בעת שגרה וחירום מהי ערבות הדדית ותמיכה כעת זה התור שלנו להחזיר". עוד הוסיף דוידי: "אני מודה רבות לשר לביטחון הפנים, גלעד ארדן ולצוות משרדו על הסיוע ושיתוף הפעולה בהוצאת חוזה חדש וחשוב זה אל הפועל". 

עבור לתוכן העמוד