אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מפעל היי-טק חדש יוקם באזור התעשייה ספירים

מפעל היי-טק חדש יוקם באזור התעשייה ספירים

חברת הדלי סחר וניהול בע"מ תרחיב את פעילותה בעיר שדרות ותקים מפעל הייטק בן 4,000 מטר בצמוד לאמדוקס באזור התעשייה ספירים . אלון דוידי, ראש העיר שדרות: "אני מברך על מהלך זה ובטוח כי יהווה המשך למגמה אותה אני מוביל לקידום תחום התעסוקה בעיר".

 

בשנת 2004 הוקמה חברת הדלי סחר וניהול בע"מ בעיר רמת גן. החברה הינה חברה יזמית המנהלת פרויקטים בתעשיית האלקטרוניקה ותעשיית ההייטק. לפני כשנתיים הקימה החברה יוזמה חדשה באזור התעשייה בעיר שדרות שעיקרה הייטק. היות והיוזמה צלחה רבות, פנה החודש מנכ"ל החברה, דובי ברט לאלון דוידי, ראש העיר שדרות ולאלון שוסטר, ראש המועצה האזורית שער הנגב, בבקשה לבנות מפעל הייטק חדש באזור התעשייה ספירים.


אלון דוידי, ראש העיר שדרות: "הצלחת ופיתוח יוזמתה הראשונית של החברה בעיר הינה הוכחה נוספת כי העיר מהווה אבן שואבת לחדוות יצירה, יוזמה, עשייה והצלחה. צעד זה מעביר מסר ברור לחברות נוספות במשק כי שווה להגיע לשדרות".


המבנה החדש יהיה בן 4,000 מטר ויעסוק כולו בהייטק. בהרחבת החברה יוגדל גם היקפה וכך מ-30 עובדים תגדל החברה ל-200 עובדים. ממשרד הכלכלה נמסר כי הם רואים ביוזמה ובהיקפי ההשקעה בספירים ברכה גדולה לאזור הן בכמות העובדים והן בגובה השכר.


אזור התעשייה ספירים הינו אזור תעשייה משותף לשדרות ולשער הנגב. בימים אלו נמצא הפארק לקראת אכלוס מלא של שלב א' עם 20 מפעלים. בשנים האחרונות גדל מספר מקומות העבודה מעשרות בודדים לאלפים. בחודשים הקרובים תופקד בוועדה המרכזית תכנית להרחבת האזור כך שבסופו של דבר יציע תעסוקה לעוד 3,000 עובדים.  


אלון דוידי, ראש העיר שדרות: "אני מודה רבות לדובי ברט, מנכ"ל החברה על האמונה בשדרות. מדובר בחברה ציונית ואידיאולוגית במיוחד הרואה שליחות בהתרחבות בעיר ועל כן אני מברך על מהלך זה". עוד הוסיף דוידי: "אני סמוך ובטוח כי הקמת מפעל זה יהווה המשך למגמה אותה אני מוביל לקידום תחום התעסוקה בעיר".


שי בן יעיש, מנכ"ל פארק תעשיות ספירים: "מדובר בצעד מבורך הנותן תמונה ברורה לחברות נוספות במשק כי שדרות הפכה ליעד ביקוש מרכזי. אני מודה לאלון דוידי, ראש העיר שדרות ולאלון שוסטר, ראש המועצה האזורית שער הנגב על הירתמותם להבאת יזמים אל העיר. צעד זה כמו צעדים נוספים בהובלת ראש העיר, אלון דוידי יביא להבאת חברות נוספת אל העיר שיהוו מקור תעסוקתי שיתרום לאזור כולו". 

עבור לתוכן העמוד