אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שדרות מתרחבת

מתרחבים

 

מועצת העיר שדרות הגישה בקשה להרחבת שטח העיר

לצד החלטת הממשלה לבחינת הקמת שטח תעסוקה אשר ישתרע על 500 דונמים ועקב הביקוש העולה ליחדות הדיור בעיר, העביר אלון דוידי, ראש העיר שדרות, אישור בישיבת המליאה להרחבת שטח השיפוט של העיר. דוידי: "אני סמוך ובטוח כי צעד זה יובל להמשך שגשוגה של העיר ולהפיכתה לעיר איתנה ועצמאית".

 

 

לצד החלטת הממשלה להמשך תכנית חיזוק שדרות ועוטף עזה ועקב ההחלטה הדרמטית כי תיבחן הקמה של אזור תעסוקה ענק בעיר אשר ישתרע על 500 דונמים ויהווה עוגן כלכלי אזורי, העביר ראש העיר, אלון דוידי החלטה בישיבת המליאה השבוע כי תוגש בקשה למשרד הפנים להרחבת שטחה של שדרות.

 

בהתאם לחזונו של ראש העיר, עד שנת 2030 שדרות תכפיל עצמה ותשפר משמעותית את המערך העירוני הקיים שלה. "מדובר בתכנון אסטרטגי של העיר, ההופך אותה לעיר בעלת יכולות ותשומות משמעותיות, אשר יזניקו אותה מעלה בשנים הבאות". אומר אלון דוידי, ראש העיר שדרות.

 

במסגרת מאמצים אלו נעשית השקעה גדולה בפיתוח שטחים ציבוריים, הקמת מוסדות חינוך נוספים, השקעה בשירותי בריאות, תכנון כבישים, איכות הסביבה, הקמת פארקים וכל הדרוש לעיר בסדר גודל זה, המספקת שירותים שונים ליישובי האזור. לצד פעילויות אלו, עיריית שדרות פועלת כל העת להשקעה במפעלים המסורתיים והבאת אופציות תעסוקה מתקדמות וחדשניות – היי טק ולוו טייק.

 

מתוך רצון להרחיב את תחום התעסוקה בעיר ומתוך כוונה להכין את השטח לתכנית הממשלתית, העביר אלון דודי, ראש העיר שדרות החלטה בישיבת המליאה השבוע כי תוגש בקשה לידי משרד הפנים כי תיבחן הרחבת שטחה השיפוטי של העיר שדרות. "הגדלת שטחה של שדרות תאפשר הגדלה משמעותית של תחום התעסוקה, המסחר והתעשייה בעיר. אזור התעשייה בשדרות מיצה את קצה גבול היכולת שלו. לאור הגידול העתידי בשדרות ישנה חשיבות גדולה להקמת אזור תעשייה ותעסוקה שייתן מענה לאזור כולו. אני סמוך ובטוח כי הגדלת שטח העיר יובל את העיר קדימה והלאה וכי חברות מובילות במשק ימשיכו להגיע לכאן". אמר ראש העיר שדרות, אלון דוידי.  

 

לאחר פגישה מקצועית עם ראש הממשלה השבוע אמר אלון דוידי, ראש העיר שדרות: "הקמת אזור התעשייה בשדרות הינה בשורה ענקית אשר תבטיח את עצמאותה של העיר כעיר שאינה תלויה עוד בתקציבי משרדי הממשלה השונים. בחזוני אני רואה את שדרות חזקה, איתנה ועצמאית, בזכות אזור תעסוקה זה, הממשלה העומדת מאחורינו והרחבת העיר נגשים את החזון".

עבור לתוכן העמוד