אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

בשדרות בכל יום קורים ניסים

בשדרות בכל יום קורים ניסים


בעלות של כ-6 מיליון ₪ יוקם בשדרות אצטדיון כדורגל חדש ומאובזר אשר ישתרע על 10 דונמים ויכלול 500 מקומות ישיבה


האצטדיון ימוקם בשכונת המוסיקה וישמש את קבוצות הכדורגל הרבות הקיימות בעיר. אלון דוידי:" כחלק מהתחייבותי לתושבי שדרות, אמשיך להשקיע בספורט העירוני ואפעל להקמתן של קבוצות ייצוגיות בכל הגילאים ובענפי הספורט השונים".

 

בפגישה מקצועית שערך השבוע ראש העיר יחד עם מחזיק תיק הספורט, אביאל בן זיקרי ומנהל אגף הספורט, חיים אביטן אישר דוידי את התחלת עבודות הבנייה להקמת אצטדיון כדורגל חדש בשכונת המוזיקה.


האצטדיון יוקם על ידי עיריית שדרות ו'הטוטו' במסגרת פרויקט "מגרשי כדורגל לנוער בסיוע הטוטו" והוא ישתרע על שטח של עשרה דונמים בשכונת המוזיקה. האצטדיון יתאים לקהל צופים של 500 איש ויהיה מאובזר בהתאם לצורכי הקבוצות השונות. "האצטדיון המקצועי יתן מענה הן לקבוצה הבוגרת והן למחלקות הילדים והנוער. בנוסף, באצטדיון החדש, יוכלו האוהדים ליהנות מחוויית צפייה איכותית במשחקי הבית של הקבוצות". אמר אלון דוידי, ראש העיר שדרות.


הקמת האצטדיון מצטרפת לשורה של צעדים רבים המתקיימים לטובת קידום תחום הספורט בעיר. בשלוש השנים החולפות, עם שדרוג המתנ"ס העירוני והקמת בית הספר לכדורגל המונה כ-130 ילדים וילדות, כיום קיימים בשדרות קבוצות רבות מילדים, נוער ובוגרים כאשר לכולם יש אופק התקדמות יציב.


לצד ההשקעה במאמנים ובקבוצות עצמן, מתקיימת גם כל העת השקעה בתשתיות הספורט הפיזיות בעיר. בחודשים האחרונים הוחלפו כלל סלי הכדורסל ושערי הכדורגל בכל המגרשים בעיר והותאמו לתקן הבטיחות הגבוה ביותר. בנוסף, בחודש הבא תחנוך עיריית שדרות ארבעה מגרשי כדורסל אשר שודרגו לגמרי, צופו באקרילי, כוסו ברשת נגד נזקי יונים והותקנה בהם מערכת תאורה חדשה לגמרי. כמו כן, בבית הספר הרוא"ה נחנך השבוע אולם ספורט חדש ובהמשך החודש ישודרג אולם הספורט בבית הספר מדעים אלון. בנוסף, מועדון ההתעמלות האומנותית השתדרג בתחילת השנה במזרון אולימפי בסך 60 אלף ₪ אשר משמש את 100 הבנות המשתתפות בחוג.


אלון דוידי, ראש העיר שדרות: "אני שמח כי לאחר השקעת משאבים רבים היום בשדרות תחום הספורט נמצא בעלייה ורבים מילידנו ומבני הנוער לוקחים חלק בפעילות הספורט השונות. אני מאמין כי הספורט בעיר מהווה חלק בלתי נפרד מהחינוך הבלתי פורמאלי ומדרבן את ילידנו לערכים של הישגיות, כבוד, שאיפה למצוינות ולא פחות חושב סיגול אורח חיים בריא". עוד הוסיף דוידי: " כחלק מהתחייבותי לתושבי שדרות, אמשיך להשקיע בספורט העירוני ואפעל להקמתן של קבוצות ייצוגיות בכל הגילאים ובענפי הספורט השונים".

 

בנוסף לבשורה האדירה, כזכור, בשבוע שעבר אישרה מועצת העיר הקמת אולם ספורט בשיתוף ה'טוטו'. מדובר באולם רחב ידיים אשר יוקם בשכונת הארזים ולו כ- 250 מושבי צפייה. האולם ישמש לאימוני הספורט של נוער שדרות בתחומים שונים.


אלון דוידי, ראש העיר שדרות: "אני סמוך ובטוח כי הן האולם והן האצטדיון יתרמו רבות לקיום פעילויות תרבות, ספורט ופנאי בעיר".


מחזיק תיק הספורט, אביאל בן זיקרי: "כחלק מחזון ראש העיר לקידום תחום הספורט בשדרות אנו פועלים כל העת על מנת להנגיש את כלל התחומים לכל תושבי העיר. ההשקעה שנעשית בתחום הינה עצומה ומביאה לידי ביטוי את החשיבות הרבה שנותן ראש העיר לחינוך הבלתי פורמאלי בעיר. אני מודה לראש העיר על שיתוף הפעולה הפורה והרוח הגבית בכל הפרויקטים המתקיימים היום בעיר". 

עבור לתוכן העמוד