אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

ראשי הממלכתי-דתי ביקרו בשדרות

ראשי הממלכתי-דתי ביקרו בשדרות

 

העיר שדרות זכתה השבוע לביקורם של ראשי החינוך הממלכתי-דתי, חמ"ד, בבתי-הספר בעיר. ראש מינהל החמ"ד, הרב ד"ר אברהם ליפשיץ, ומפקח מחוז דרום בחמ"ד, הרב דוד חטואל, הובילו את הסיור, בו השתתפו רבים ורבות מהצוותים החינוכיים של בתי-הספר הממלכתיים-דתיים בעיר.

הביקור נפתח בתפילת שחרית משותפת בבית-הספר המקיף הדתי "אמי"ת", בה לקחו חלק ראשי החמ"ד, מנהל בית-הספר, מוטי ארבל, וכמובן הסגל החינוכי והתלמידים. לאחר מכן, שמעו תלמידי הישיבה דבר תורה מפי הרב ד"ר ליפשיץ.

בבית-הספר היסודי "אמי"ת-הרואה המתחדש", אירח המנהל, אריק אזולאי, את אנשי החמ"ד, סיפר על חזון בית-הספר וזכה לשבחים רבים על תפקודו.

אלון דוידי, ראש העיר שדרות: "החינוך בשדרות נמצא בראש סדר העדיפויות העירוני. אנו משקיעים כל העת בחינוך ההישגי לצד החינוך הערכי והחינוך הבלתי פורמלי וזאת מתוך ראייה כי ילדי שדרות הם המפתח לעתיד העיר כולה", אמר דוידי והוסיף: "אני מודה לראש מינהל החמ"ד, הרב ד"ר אברהם ליפשיץ ולמפקח מחוז דרום בחמ"ד, הרב דוד חטואל על קיום ביקור חשוב מעין זה. באותה הזדמנות מבקש אני להודות לצוותים החינוכיים, בזכותם מערכת החינוך בשדרות מהווה מודל לחיקוי של ממש עבור כלל ערי הארץ".  

עבור לתוכן העמוד