אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

פרידה מרגשת ממנהל "אסם שדרות"

פרידה מרגשת ממנהל "אסם שדרות"

 

בטקס מרשים שנערך בחדר האוכל של מפעל "אסם" באזור התעשייה של שדרות, נפרדו עובדי המפעל ממנהלו ב-23 השנה האחרונות, יעקב דגן, הפורש לגמלאות.

ראש העיר שדרות, אלון דוידי, כיבד את דגן כשהגיע לטקס ודיבר בשבחו. "בכל פעם שהגעתי לכאן, נדהמתי לראות קודם כל מנהל, אבל מעל הכל אדם מיוחד", אמר דוידי לדגן והוסיף: "כמה חום ואכפתיות הקרנת על העובדים שלך".

דוידי אמר לעובדים כי מפעל "אוסם" הוא עוגן בשדרות ובכוונת העירייה להביא עוד עוגנים כאלה לאזור התעשייה החדש שצפוי לקום על שטח של 500 דונם. עוד ציין, כי "התעשייה בישראל היא המנוע של הכלכלה. היא מכניסה כסף לקופת המדינה, מייצרת מקומות עבודה ותורמת לקהילה. מכאן האינטרס המובהק של המדינה בקידום התעשייה".

בדבריו לעובדים, ציין דוידי, כי "למעשה, מאות מתושבי שדרות והסביבה מועסקים במפעל 'אסם' ומפעלי מזון נוספים באזור התעשייה בעיר. אין זה דבר של מה בכך. אותן חברות מזון מגדילות את מקורות התעסוקה באזור ומהוות עוגן כלכלי חשוב לשדרות. לכן, עלינו לשמור על הקיים ולקדם בברכה את הקמתם של מפעלי תעשייה נוספים באזור".

יעקב דגן הודה בנאומו לתמיכה של ראש העיר דוידי ואמר: "אני מודה לך על שנים של שותפות. הקשר עם הקהילה חשוב לנו מאוד. יש לכם תושבים מלח הארץ".

עבור לתוכן העמוד