אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

רוקדות ומתעמלות באולם משופץ

רוקדות ומתעמלות באולם משופץ

 

בנות החוג להתעמלות אומנותית באולם הספורט של בית-הספר "מדעים אלון" מחייכות מפה לפה – בהשקעה של מאות אלפי שקלים שופץ אולם הספורט לרווחתן ולרווחת שאר משתמשיו. באירוע חניכת האולם שהתקיים השבוע נכחו ראש העיר, אלון דוידי, המפקח על מינהל הספורט בדרום, דניאל ארץ-קדושה, מחזיק תיק הספורט בעירייה, אביאל בן-זיקרי, ומנהל מחלקת הספורט, חיים אביטן, שאף הנחה את הטקס המכובד.

המכובדים, יחד עם מנהלת בית-הספר, ליאורה פימה, ויו"ר ועד ההורים, יוסי ביטון, גזרו את הסרט בכניסה לאולם והסירו את הלוט מעל שלט האולם.

ראש העיר הודה בדבריו לחבר ועד ההורים של חוג ההתעמלות האומנותית, איגור קנוב: "דיברת איתי לפני 3 שנים על הפוטנציאל שגלום בתלמידות כאן, שמשקיעות ומגיעות להתאמן", אמר דוידי. הוא הוסיף, כי "נדבקנו באהבה לספורט, הספורט זה דבר בריא לנפש והבנות עסוקות בלהצטיין".

בחניכת אולם הספורט השבוע ממשיך ראש בקיום הבטחתו לשפץ את אולמות הספורט בעיר ובקרוב ייחנכו אולמות משופצים נוספים.

בתום הטקס נהנה ראש העיר יחד עם שאר ההורים מהופעה מרהיבה של בנות החוג להתעמלות אומנותית, אליו רשומות למעלה מ-100 בנות.

ראש העיר, אלון דוידי, הוסיף כי "שמחתי רבות לראות את ההתרגשות על פני ההורים והילדים הזוכים כעת לאולם מושקע ומצויד בהתאם כפי שמגיע להם. אני מאמין כי תחום הספורט מהווה חלק בלתי נפרד מהחינוך הבלתי פורמאלי אשר אנו מעניקים לילדי העיר ולכן נמשיך בכל המרץ בהשקעה זו".


עבור לתוכן העמוד