אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

זה לא חלום: אגם יוקם שדרות

זה לא חלום: אגם  יוקם שדרות

בלב שכונת מגורים בשדרות צפוי לקום אגם על שטח של כ-3.5 דונם. בלב האגם ייבנה אי. ראש העיר, אלון דוידי: "אנו ממשיכים בפיתוחה של העיר ובהפיכתה לאחת הערים היפות בארץ".

 

עיריית שדרות התבשרה לאחרונה על-ידי ארגון JNF אוסטרליה, כי הארגון ישתתף במימון האגם בפארק שכונת המוזיקה בעיר. סך עלות הפרויקט כ-5 מיליון שקלים, כאשר עיקר המימון מקק"ל JNF אוסטרליה והיתר מעיריית שדרות.

מדובר על אגם שיוקם במרכז פארק המוזיקה בתוך שכונת המוזיקה החדשה, הנבנית בימים אלה. שטחו של האגם יהיה כ-3.5 דונם וסביבו ייבנו טריבונות לישיבה. במרכזו של האגם יהיה אי שיכוסה בפרגולה וכך יתאפשר לשבת על האי בצל. המבקרים יוכלו לעבור לאי באמצעות גשר שייצא מהטריבונות. כדי להשלים את האווירה האירופאית, מתחת לגשר ישוטו להן סירות.

בשכונת המוזיקה צפויות להיבנות 488 יחידות דיור, מתוכן 196 בשיטת "בנה ביתך". בחודש ספטמבר השנה צפויות להסתיים עבודות הפיתוח.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "אני מודה לקק"ל ולJNF אוסטרליה על התרומה היפה לטובת האגם. בהקמת האגם ופארק המוזיקה אנו ממשיכים בפיתוחה של העיר ובהפיכתה לאחת הערים היפות בארץ. נמשיך להקים שכונות חדשות ויפות, פארקים וגני שעשועים ברחבי העיר לטובת התושבים". 

 

עבור לתוכן העמוד