אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

העיר שדרות מוקירה את מתנדביה

העיר שדרות מוקירה את מתנדביה

בטקס רב-רושם באולם מלא מפה לפה מתנ"ס העירוני, הוקירו בכירי העירייה, בראשותו של אלון דוידי, את מאות המתנדבים הפועלים בשדרות. "מדובר בחוסן הגדול ביותר שראש עיר יכול לקוות לו", אמר למתנדבים ראש העיר.

 

בעיר שדרות פועלים עשרות ארגונים בתחומים שונים למען תושבי העיר – מקשישים, דרך אמהות חד-הוריות ועד נוער בסיכון. עיריית שדרות החליטה להוקיר את אותם מאות מתנדבים באירוע מרגש ומיוחד באולם המופעים במתנ"ס העירוני. מפת המתנדבים היא רחבה ומיוחדת ומכילה בתוכה את כל רבדי החברה הישראלית בכלל והעיר שדרות בפרט.

לאירוע הוזמנו כלל המתנדבים – נוער, חיילים, מבוגרים ואף גמלאים – כולם בחרו לעשות משהו קבוע, טוב ובהתנדבות למען הסביבה שלהם. המתנדבים והמתנדבות פועלים בשלל תחומים – רפואה והצלה, כיבוי אש, זכויות משפטיות, זהירות בדרכים, חונכות של קשישים, תמיכה בנזקקים ועוד.

היחידה להתנדבות בעירייה, שיזמה וארגנה את ערב ההוקה, מתכללת את כלל הפעילויות ומסייעת למתנדבים בהכשרות, גיוס והוקרה.

במסגרת הערב צפו המתנדבים בסרטון מיוחד שהוכן לערב זה ובו רואים אותם בשיר ובתנועה וכן צפו במופעם המצחיק והקולח של "הטיש בשלושה" עם האמנים משה להב ("הטיש הגדול"), קובי אריאלי וג'קי לוי.

ראש העיר, אלון דוידי, חילק לנציגי המתנדבים בכל הארגונים תעודות הוקרה יחד עם ממלאת מקום ראש העיר וסגניתו, יהודית אוליאל ועם סגניו, אנטולי נחשונוב ומרק איפראימוב,  רכזת ההתנדבות העירונית, עדינה עוזרי וכן מפקחת התחום במשרד הרווחה, גלית בן-עיון טל.

באירוע נכחו למעלה מ-400 איש, שגם נהנו מארוחת ערב קלה ומשי אותו קיבלו בצאתם מהאולם.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, נשא נאום מרגש ואמר למתנדבים: "אני מלא גאווה כשאני רואה את כמות הארגונים והמתנדבים שהגיעו לערב זה. אתם החוסן הגדול ביותר שראש עיר יכול לקוות לו. החלטתם שמעבר לסדר היום האישי שלכם, אתם עושים משהו לא לטובתכם האישית אלא למען משהו אחר וזאת גדולה. אתם, מתנדבים ומתנדבות יקרים מהווים הוכחה נוספת כי קהילת העיר שדרות הינה קהילה חמה ומאוחדת הפועלת למען הכלל".

רכזת ההתנדבות, עדינה עוזרי, סיכמה את הערב: "תקופה ארוכה מאוד של עבודה אינטנסיבית על הערב הזה, הסתיימה היום בתחושת מיצוי וגאווה - גאווה שלי בעיר הזאת, באנשים שלה ובמתנדבים שלה. אני גאה להיות חלק מהמערך הזה ונרגשת מפעילות המתנדבים לאורך השנה. עיריית שדרות רואה את התושבים שלה ואת הפעילים שעובדים בתחומה ומוקירה להם תודה, שתמיד נזכה להיות בצד הנותן".


עבור לתוכן העמוד