אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

גמלאים ונהנים

גמלאים ונהנים

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, ממשיך בפעולותיו למען קהילת הקשישים בעיר. בחודשיים האחרונים הוציאה העירייה כ-500 גמלאים תושבי העיר לימי כיף במתחם "חמי יואב", במסגרת רשת המועדונים "גמלאים ונהנים". הגמלאים והגמלאיות נהנו מכניסה חופשית לכל המתקנים, ארוחת צהריים עשירה וכן מופע של הצמד "המזל של ג'קי".

כמו כן, גם השנה המחלקה לטיפול בגמלאים באגף הרווחה והקרן לידידות חילקו דמי חימום בסך 350 שקלים עבור רכישת מוצרי חשמל לחימום הבית בימים הקרים. כל גמלאי העומד בקריטריונים שקבעה הקרן לידידות זכאי לקבל את דמי החימום. בסך הכל ייהנו השנה כ-250 גמלאים מדמי החימום.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "עיר שאינה זוכרת את עברה, אין לה עתיד ולכן ציבור הגמלאים והקשישים בראש מעייני ואני, יחד עם עובדי העירייה, דואגים לפנק אותם בימי כיף ומהצד השני לא שוכחים לסייע למי שנדרש לסיוע בכסף למוצרים חיוניים. שדרות, כמקום למחשבה, שמה דגש על הדור הצעיר, אך אינה שוכחת את מייסדי העיר ותושביה הוותיקים".

יועצת ראש העיר לענייני גמלאים, הילה אלימלך: "אין כמו לראות את הגמלאים והגמלאיות שמחים ונהנים, זה מראה מרגש שנותן לנו המון כוח להמשיך בעשייה למענם ולרווחתם".

עבור לתוכן העמוד