אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

נבחרת הרובוטיקה במקום הראשון

מקום ראשון לנבחרת הרובוטיקה של שדרות

 

הצלחה חסרת תקדים לנבחרת הרובוטיקה של שדרות – הקבוצה הצעירה מהמקיף הכללי "אמי"ת גוטוירט" זכתה במקום הראשון בתחרות שנערכה לאחרונה בדימונה. חברי הקבוצה הגיעו ללשכת ראש העיר, אלון דוידי, והודו לו על התמיכה והסיוע.

 

במסגרת יוזמת ראש העיר לקידום המצוינות בעיר, מופעלת במקיף הכללי "אמי"ת גוטוירט" תכנית מעוף שבמסגרתה הוקמה בסיוע עמותת "החברים למען החברה" נבחרת רובוטיקה. את הנבחרת מוביל הרכז הפדגוגי של בית-הספר, אבי טובול. הנבחרת, שהוקמה רק לפני חודשיים, זכתה במקום הראשון היוקרתי והמכובד בתחרות האימונים הארצית הראשונה שלה שנערכה בדימונה. קבוצת הרובוטיקה של שדרות זכתה בגמר התחרות, לא לפני ששברה את השיא הישראלי, וכל זאת בפעם הראשונה שלה.

חוץ מלבנות רובוטים, קבוצת BoosTeam  מתנדבת למען הקהילה ולמען העשרת ידע של תלמידים צעירים יותר.

במסגרת Syl (Sderot Young Leadership) – מנהיגות צעירה שדרות - חברי הקבוצה מחנכים את הנוער בשדרות לעתיד, מעניקים להם ידע והשכלה בנוגע לתיקון תוכנות, מה שיכול לפתוח להם שערים בעולם העבודה.

המנהיגות הצעירה בהנהגת הקבוצה הנה ארגון שמטרתו לתרום מחשבים לאנשים מתוך שדרות שאינם יכולים לאפשר לעצמם, כדי שיוכלו להתפתח וללמוד לעשות עבודות וגם ליהנות.

קבוצת BoosTeam הנה קבוצת הרובוטיקה הראשונה שהוקמה בשדרות בשיתוף עם ארגון "first" וכבר בשנה הבאה יפתחו עוד קבוצות רובוטיקה נוספות בהשראתה עם חזון של עיר רובוטית חדשה.

חברי קבוצת BoosTeam  מתרגשים ושמחים להיות חלק מהקבוצה המגובשת שנוצרה ושמחים להיות מודל להשראה לפתיחת הקבוצות החדשות.

השבוע הגיעו כל חברי הקבוצה עם מנהל בית-הספר, אדי דגן, ללשכת ראש העיר, אלון דוידי, כדי להודות לו על היוזמה, התמיכה והסיוע לאורך כל הדרך. במפגש נכחו גם סגן ראש העיר ומחזיק תיק הקליטה, מרק איפראימוב, ומנהלת אגף החינוך, מרים ששי.

אלון דוידי אמר לתלמידים: "הפעילות שלכם וההצלחה שלכם נותנים לי אדרנלין להמשיך ולעשות בשבילכם. הגדרנו את שדרות כמקום למחשבה וזה בדיוק מה שאתם עושים – חושבים, חוקרים, לומדים ומבצעים. ישר כוח על הפעילות שלכם וכמובן על זכייתכם במקום הראשון".

עבור לתוכן העמוד