אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מצדיעים למורים בשדרות

מצדיעים למורים בשדרות

עיריית שדרות הצדיעה השבוע למורים בבתי-הספר היסודיים בעיר בערב מושקע, מפואר ומרשים במתנ"ס החדש. לאחר דברי הברכה המפרגנים, נהנו האורחים מהופעה של בן שדרות, הזמר קובי אוז.

 

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, הוביל מהלך לציון יום המורה בשדרות כאות הערכה והוקרה למורים שעובדים בבתי-הספר בעיר. מנהלת אגף החינוך בעירייה, מרים ששי, הרימה את הכפפה והובילה יחד עם עובדי האגף, הסתדרות המורים ורשת אמי"ת ערב מושקע ומרשים במתנ"ס החדש לכבוד המורים והמורות.

כיבדו בנוכחותם בערב ההצדעה סגן ראש העיר, מרק איפראימוב, חבר מועצת העיר, אבי אדף וכן מנהלי אגפים בעירייה.

דוידי היה ראשון המברכים, כשאמר לצוותים החינוכיים: "דעו לכם שהדבר המרכזי ששמתי לעצמי כאבא לשבעת ילדיי וכראש העיר ותושב שדרות, זה שמערכת החינוך בשדרות תהיה מערכת מובילה. מערכת שלא רק מקבלת פרסים וזוכרים אותה בגלל תקופות הקסאמים, אלא דוגלת בהצטיינות, כמובן אחרי כל הערכים הגדולים – כיבוד אב ואם, יחס לקהילה, חברות, רעות, נאמנות למדינה. הדבר שמחזק אותי יום יום בעבודה, כשבסוף עם כל הרצון שלי, הכל תלוי בכם, ואני שמח שיש בשדרות מנהלים ומנהלות, מורים ומורות, עובדי תחזוקה, מזכירות, שומרים וכולם עובדים מאוד קשה על-מנת שהילדים שלנו יהיו הטובים ביותר. הנתון של 88% בבגרויות הוא נתון שאפשר לשמוח ממנו ונתון שאומר שעכשיו אפשר לעסוק לא רק בהצלחה בבגרויות, אלא בשיפור ובעומק. המטרה שתהיה לכל ילד וילדה את האפשרות להגיע לטופ. בשם תלמידי שדרות תודה לכולכם על המסירות וההשקעה היומיומית". 

ראש העיר הודה למזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן-דוד, שהגיעה לכבד את הערב ואיחל לה בהצלחה במאבקה לשיפור תנאיהם של המורים. בנוסף, הודה מקרב לב למזכיר סניף אשקלון בהסתדרות המורים, דוד מנצור, הפורש לאחר 24 שנים.

יפה בן-דוד אמרה לצוותים החינוכיים: "אני רוצה להודות לכם על העשייה הברוכה שאתם עושים כאן בשדרות. שמעתי מראש העיר שזוגות צעירים מגיעים לעיר וכשזוג צעיר עם ילדים מגיע לעיר הוא מגיע בעיקר בזכות מערכת החינוך ומערכת החינוך שאתם שותפים לה ומניעים אותה מובילה לזה שהעיר מתפתחת. אנו מוקירים את עבודתכם הנאמנה. נפעיל למען העצמת מורים ולמען שכרם".

דוד מנצור: "השתדלתי מאוד למלא את חובתי כי אתם שלחתם אותי, אני מודה לכם על כל התמיכה. שמחתי מאוד לשרת אתכם עם כל המעמסות הכבדות שבעניין הזה והמשיכו לעשות חיל במערכת החינוך בשדרות כי היא זקוקה לכם".

נציגת מנהלי בתי-הספר, דינה חורי, מנהלת בית-הספר "תורני-מדעי": שדרות זכתה בצוותים מקצועיים ומסורים הרואים בעבודתם שליחות חינוכית וערב זה מוקדש כולו אליכם באהבה. זו הזדמנות נפלאה לומר תודה לכל הצוותים היקרים על עשייתכם הברוכה המלווה בהשקעה רבה והכל בנחת, בחיוך ובשמחה גדולה".

בתום דברי הברכה נהנו המורים והמורות מהמופע האישי של הזמר בן שדרות, קובי אוז – "התחנה הישנה". במופע סיפר אוז על ילדותו בשדרות ועל התחלת דרכו האומנותית, תחילה בלהקת "שפתיים", לאחר מכן בלהקת "טיפקס", אותה הקים עם שלושה בני קיבוצים משער הנגב, עם פירוקה בדרכו העצמאית ולאחרונה שוב עם "טיפקס" שהתאחדה.

 

עבור לתוכן העמוד