אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שדרות עושה כושר

שדרות עושה כושר

במסגרת ההשקעה של עיריית שדרות בשעות הפנאי של התושבים, ילדים ומבוגרים כאחד ובהוראת ראש העיר, אלון דוידי, סיימה לאחרונה העירייה את הקמתם של 8 חדרי כושר וספורט בחוץ בהשקעה של כ-5 מיליון שקלים. ראש העיר, אלון דוידי, שזכה לחנוך אחד מהם השבוע: "כושר הוא טוב לגוף, לבריאות ולנפש ואני מעודד את כלל התושבים להגיע למתקנים הללו ולהשתמש בהם".

 

תושבי שדרות יכולים מעתה להתאמן במתקני כושר חדישים ומשוכללים ב-8 חדרי כושר בשכונות העיר, בחינם אין כסף ובאוויר הפתוח. ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, נענה לבקשתם של תושבים רבים שביקשו מתקני כושר בשכונות שאינם עולים כסף ופתוחים לכל. דוידי גייס את הכסף ממשרד הבינוי והשיכון, שגם היה אמון על הקמת המתקנים. עלות הקמת כלל מתקני הכושר וגני השעשועים בשכונות המגורים בעיר בימים אלה, שחלקם טרם הושלמו, נאמדת בכ-5 מיליון שקלים.

חדרי הכושר שכבר הושלמו הם ברחוב הצאלה, ברחוב חיים בר-לב-פינת דרך העלייה, בדרך העלייה-פינת יונה, ברחוב ברנר, ברחוב ברית ערים, ברחוב רמב"ם, ברחוב גבעתי (גן המשאלות) וברחוב הרב בן-נון. בהמשך צפויים לקום חדרי כושר נוספים בשכונות נוספות.

הקמת מתקני הכושר השכונתיים מתווספת לשיפוץ גני השעשועים בעיר והקמת גני שעשועים חדשים  וגדולים וכן הפרויקט הגדול של הקאנטרי קלאב, שישלב בתוכו את הבריכה המשופצת וכן את מכון הכושר.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, שמח השבוע לבקר בחדרי הכושר החדשים ואף עלה על חלק מהמתקנים וניסה אותם בעצמו. "כעת, בכל פינה בעיר מחכים לכם מתקני כושר חדישים ובטיחותיים, גם למבוגרים וגם לבני הנוער", אמר דוידי. "מעבר למילוי שעות הפנאי בפעילות חיובית וטובה, ידוע שכושר הוא טוב לגוף, לבריאות ולנפש ואני מעודד את כלל התושבים להגיע למתקנים הללו ולהשתמש בהם".


עבור לתוכן העמוד