אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

העיר שדרות למען בת חן

העיר שדרות למען בת חן

 

למעלה מ-700 איש הגיעו להפנינג מיוחד שארגן המתנ"ס העירוני בשיתוף בעלי עסקים ומתנדבים למען תושבת העיר, בת חן דנדקר, החולה במחלת הסרטן. ההכנסות מהאירוע, בסך 13,500 שקלים, הלכו ישירות למען בת חן.

בת חן דנדקר (קלדררו), תושבת שדרות בת 35, נשואה ואם לשלושה, אובחנה לפני כשנה כחולה במחלת סרטן הריאות. הגילוי של הרופאים היה בשלב מתקדם של המחלה ולאחרונה חלה החמרה במצבה של בת חן. רופאיה המליצו על טיפול המצריך לקיחת תרופה באופן קבוע שאינה בסל הבריאות. המשמעות: 60,000 שקלים מידי חודש.

כמובן שמדובר בסכום גבוה מאוד שאין לבת חן ומשפחתה אפשרות לעמוד בו מידי חודש. תושבים רבים בשדרות שהתוודעו לסיפור הרימו את הכפפה והחלו במסע התרמה למען בת חן. מנהלת המתנ"ס העירוני, לימור כהן, ארגנה השבוע הפנינג ססגוני עשיר בפעילויות לילדים. הכניסה הייתה בעלות של חמישה שקלים שהלכו ישירות לחשבון הבנק למען בת חן. גם הרכישות בדוכנים בהפנינג היו תרומה מלאה לבת חן. בעלי עסקים משדרות נרתמו למתן מוצרים שונים לאירוע ואלה נמכרו למבלים. אמנים רבים נרתמו להופיע בהתנדבות, בהם "גילי בא לבקר" מ"כספית אמנים", "שרית רגב – יש חיה כזאת", "ענברי מסיבה לי", "סופלה" – הפעלה בבלונים ולהקת "כנפי היונה" בניצוחו של איציק חזן.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, כיבד את האירוע בנוכחותו ואמר: "אני שמח לראות את התגייסות התושבים לטובת הצלת חיים. ההתגייסות הזו מוכיחה לי כל פעם מחדש כמה טובים התושבים שחיים כאן". עוד הוסיף דוידי: "כולי תקווה שבת חן תזכה לרפואה שלמה ושנצליח להציל את חייה".

בשל מצבה וטיפול שעברה יום בלבד לפני האירוע, בת חן לא הגיעה לאירוע, אך בני משפחתה הגיעו ומסרו למשתתפים הרבים את תודתה ותודתם.עבור לתוכן העמוד