אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

עובדי עיריית שדרות הרימו כוסית לפסח

עובדי עיריית שדרות הרימו כוסית לפסח

עובדי עיריית שדרות, המתנ"ס העירוני והחברה הכלכלית, נפגשו השבוע במתנ"ס העירוני להרמת כוסית המסורתית לפסח. השנה התווסף לאירוע הרגיל גם טקס מרגש כהוקרה לפורשים מהעירייה בשנים האחרונות. העובדים נהנו מהופעתו של אמן הטלפתיה גידי ליבנה וזכו לראות סרט עם ברכות שהם עצמם הקליטו.

 

ביום שלישי התמלאה רחבת המתנ"ס העירוני במאות עובדי עיריית שדרות ושלוחותיה – המתנ"ס העירוני והחברה הכלכלית – שהגיעו להרמת כוסית חגיגית לחג הפסח. מדובר כבר במסורת אותה הנהיג ראש העיר, אלון דוידי, לקיים אירוע גדול ומיוחד עבור העובדים אשר במהלך כל השנה עובדים קשה ובמרץ למען תושבי העיר.

האירוע נפתח בסרט בו בירכו מנהלים ועובדים בעירייה את כלל העובדים ואת תושבי העיר בברכת חג פסח כשר ושמח. ההפתעה חיכתה בסוף הסרט, אז צפו העובדים ב"מאחורי הקלעים" (הפספוסים) של צילומי הסרט, עליו עמלו אנשי המתנ"ס, בראשה של המנהלת לימור כהן, ואתי ברגיל מהמינהלות.

מנכ"ל העירייה, טל טורן, היה ראשון המברכים. "חג פסח הוא גם חג האביב ואביב מסמל פריחה ובדיוק בעונה זו אנו רואים גם את הפריחה כאן בשדרות עם תנופת הבנייה האדירה, הגינון, הניקיון וכל מה שמתלווה לכך", אמר טורן.

ראש העירייה, אלון דוידי, אמר לעובדים: "אני אוהב אתכם עובדים יקרים. בלעדיכם לא היינו יכולים לעשות את כל מה שאנחנו עושים בעיר הזאת למען התושבים היקרים שלנו. אנחנו כל הזמן מעלים את הרמה ואנחנו כל פעם עולים במדרגה וזה קשה, אבל יש לנו אתגרים רבים ויש לנו תושבים שמגיע להם הכל. אני מאחל לכם ולבני משפחותיכם חג כשר ושמח".

כאמור, האירוע במתנ"ס היה גם אירוע הוקרה ל-24 פורשים ופורשות שעזבו את העירייה בשנים האחרונות. להם אמר דוידי: "יש בפרישה דברים טובים, זמן להשלים עם המשפחה וזמן לתחביבים שלכם. יש לכם פעילויות רבות לצאת אליהן ואנחנו איתכם כל הזמן".

בתום דבריו עלו הפורשים לבמה וקיבלו תעודת הוקרה מהעירייה ושי לחג. באירוע נכחו חברי סגני ראש העיר, חברי המועצה העיר, יו"ר המועצה הדתית, הרב אורן מלכה וכמובן  כל העובדים.

בחלק האומנותי הופיע אמן הטלפתיה, גידי ליבנה, שהיפנט את העובדים בקריאת מחשבותיהם. בין הנסיינים היה אף ראש העיר בעצמו.

יום שטוף השמש איפשר את המפגש ברחבת המתנ"ס ולאחר מכן גם את ארוחת הצהרים, אותה הנעים זילו (יהודה גוזלן).

עבור לתוכן העמוד