אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

אלפים באירועי יום העצמאות בשדרות

אלפים באירועי יום העצמאות בשדרות

תושבי העיר נהנו מהופעות מרהיבות של אליעד נחום, איב אנד ליר, ג'ולייטה וצליל שקורי. גם בחג עצמו נהנו התושבים ממתקנים מתנפחים עם מים והופעות של כוכבות הילדים מיקי וד"ר ליבי רופאת הצעצועים. 11 מתושבי העיר זכו להדליק משואה בערב העצמאות. 

אירועי יום העצמאות ה-69 למדינת ישראל בשדרות הוכתרו כהצלחה גדולה, עם הופעות של אמנים מוכרים ומוכשרים, כולל יוצאות שדרות, הפנינג מושקע ותערוכת צה"ל מלהיבה בחניון צה"ל הגדול. 
הערב נפתח בטקס הדלקת המשואות, יוזמה של ראש העיר, אלון דוידי, אשר החל בה לפני שנה והמשיך בה גם השנה. בזה אחר זה עלו מדליקי המשואות לבמה ואלה הזוכים בהדלקת המשואה לשנה זו: ליליאן חיה קסלסי, סימי ביטון, ד"ר משה פרץ, תמרה רדצקי, שוש אסידו, רות בן אבו, חיים בוהדנה ומתחום הנוער – בת אל ארגון, אלכס מליכוב ורונן נחשונוב.

לאחר מכן בירך ראש העיר, אלון דוידי, את הקהל הנפלא ואז עלה האמן המרכזי, אליעד נחום. בהמשך הופיעו על הבמה המרכזית צמד האחים "איב אנד ליר" ששילהבו את הקהל, הזמרת ג'ולייטה, בת שדרות שכיכבה בתכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון" וצליל שקורי משדרות, שכיכבה בתכנית "דה ווייס". כמובן שתושבי שדרות נהנו ממופע זיקוקין מרהיב.

על במה נוספת, במגרש הכדורגל העירוני,
לאוכלוסייה הדתית, הופיעו אודי דוידי ולהקת "איילת השחר".

למחרת, ביום העצמאות עצמו,
הגיעו להופיע בעיר, בפני הילדים והוריהם, כוכבת הילדים מיקי, שילדה ממש לאחרונה וסיפרה שהיא שמחה לחזואר להופיע על הבמות עם שותפה למופע, הלא הוא נתן נתנזון, ואחריה ד"ר ליבי רופאת הצעצועים

הופעות כוכבות הילדים היו חלק מהפנינג עצמאות מושקע שארגנו העירייה והמתנ"ס, שכלל מתנפחים, כולל מתקנים עם מים שרעננו את הילדים ביום החם, דוכני יצירה ומזון. ברחבת אולם הספורט הוצג חניון צה"ל המסורתי עם הטנקים, החיילים ושאר הרכבים הצבאיים. תושבי העיר נהנו גם ממטס חיל האוויר שעבר מעליהם בזמן ההופעות וכך הם צפו במגוון כלי הטיס של צה"ל, כולל החדישים ביותר.
"אנחנו משקיעים המון באירועים הללו של העצמאות כי כך צריך להשקיע בתושבים שלנו", אמר ראש העיר, אלון דוידי. "כפי שהבטחנו נתנו מענה לכלל האוכלוסיות, חילונים ודתיים, מבוגרים וילדים. שמחתי לראות בתוך הקהל משפחות רבות שהגיעו מישובים באזור, שאין להן קשר לשדרות, כדי לחגוג יחד איתנו וזה אומר משהו על מה שהעיר עוברת". 

ראש העיר לא שכח להודות לאנשים שעסקו רבות במלאכה. "אני מודה בחום לכל צוות עובדי המתנ"ס ובראשם לסגניתי ויו"ר הנהלת המתנ"ס, עו"ד יהודית אוליאל-מלכה, למנהלת המתנ"ס, לימור
כהן, לאופיר אסולין ולכל עובדי המתנ"ס והעירייה, אשר עמלו רבות להצלחת האירועים בעיר. ילדי העיר
שמחו ונהנו והחיוך שלהם היה שווה הכול".

עבור לתוכן העמוד