אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מחלקת הגבייה מתחדשת

תושבי שדרות מתחדשים במחלקת גבייה

עיריית שדרות חנכה השבוע את המבנה החדש של מחלקת הגבייה ברחוב נחלים. תושבי שדרות, שבמשך שנים קיבלו שירות במבנה רעוע וישן, לא נגיש במאת האחוזים לנכים ועם מספר עמדות קטן, ייהנו כעת משירות מיטבי עם כמות עמדות כפולה ומבנה חדיש ומפואר.

 

במעמד ראש העיר, אלון דוידי, מנכ"ל חברת "מ.ג.ע.ר", נתן קלימי, בכירי העירייה ועובדי הגבייה, נחנכה השבוע מחלקת  הגבייה החדשה ברחוב נחלים 8, ליד סניף "מעוף לעסקים".

מדובר בבשורה של ממש לתושבי שדרות, שבמשך שנים רבות קיבלו את שירותי מחלקת הגבייה במבנה ישן ליד סניף הדואר, ללא נגישות מלאה ועם 4 עמדות שירות בלבד. במסגרת חידוש החוזה עם חברת "מ.ג.ע.ר" ב-1 בינואר השנה, הנחה מנכ"ל העירייה, טל טורן, את החברה לפעול להעברת המחלקה למבנה חדש ומרווח. החברה התמקמה במבנה ברחוב נחלים, בו גם נחנך לאחרונה סניף של "מעוף לעסקים בשדרות ועוטף עזה", והמקום נפתח לקבלת שירות בחודש מאי.

המבנה החדש כולל שמונה עמדות שירות, בהן יושבות נציגות אשר מקבלות קהל בנושאים השונים ועונות לטלפונים. חידוש נוסף הוא הייצוגיות של נציגות השירות, הלובשות מדים ייצוגיים של עיריית שדרות.

הסניף החדש נגיש לנכים ומותאם להכיל אנשים רבים בו זמנית. בטקס גזירת הסרט, הוצג גם מנהל מחלקת הגבייה החדש, גל מנחם, שיחליף את יאנה מיכלסון.

שעות קבלת הקהל נותרו כשהיו והן מ-8:15 עד 13:00 בימים א', ב', ד' ו-ה' ומ-16:00 עד 18:00 ביום שלישי.

ראש העיר, אלון דוידי, אמר: "אני שמח מאוד שאנחנו נמצאים פה היום, הקשבנו לתושבים והבטחנו להם והיום אנחנו מקיימים. מחלקת הגבייה הייתה בבניין לא ראוי, במקום לא ראוי, גם מבחינת נגישות וגם מבחינת השירות לתושבים. אני שמח שאנחנו פה ביחד עם חברת מ.ג.ע.ר, הבניין רחב ידיים". עוד הוסיף דוידי: "אנשים יכולים לשבת בנחת ולא בצפיפות. זה נוח גם לתושבים שמגיעים לכאן לטפל בעניינם וגם לפקידות המסורות שנמצאות פה. אני מאמין שהמקום הזה ימשיך לתת שירות אדיב ובע"ה נמשיך לפעול למען התושבים".

עבור לתוכן העמוד