אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

עושים כושר בשדרות

עושים כושר בשדרות

ה"ספורט קלאב", חדר הכושר במתחם הבריכה העירונית בשדרות, נפתח השבוע לרווחת התושבים, שביום אחד רכשו 100 מנויים. חדר הכושר מצויד במכשירים משוכללים וחדשים בהשקעה של מיליוני שקלים.

 

תושבי שדרות המתינו לרגע הזה והוא הגיע השבוע. לאחר שבריכת השחייה הקיצית נפתחה בסוף חודש יוני, נפתח ביום שני השבוע חדר הכושר, בתוך מתחם הבריכה העירונית, שיכלול בהמשך גם בריכה מקורה, סאונה ג'קוזי וחוגים מגוונים לרווחת התושבים.

מדובר בבשורה של ממש לתושבי שדרות, שבמשך שנים רבות היו מיותמים מחדר כושר ראוי וגדול. בעבר פעל בעיר חדר כושר באולם ליד אחד מבתי הספר בעיר בגודל של כ-70 מ"ר בלבד.

ה"ספורט קלאב" הוא על שטח של כ-800 מ"ר וכולל חדרי חוגים, חדר אימונים אישיים, מלתחות עם לוקרים לכל מתאמן וכמובן חדר הכושר עצמו.

בחדר הכושר 8 מסלולי הליכה/ריצה מרושתים במסכי טלוויזיה וכן באפשרות לשמיעת מוסיקה עם אוזניות אישיות לכל מתאמן.

את חדר הכושר מנהל קלוד ארפי, תושב שדרות, בעל ניסיון של 25 שנה בתחום אימון, הדרכה וניהול של חדרי כושר. בנוסף, מועסקים במקום מדריך ומדריכה וכך כל מתאמן או מתאמנת שמגיעים, זוכים להכנת תכנית אימונים אישית.

בהקמת המתחם הושקעו למעלה מ-4 מיליון שקלים ומיליון שקלים וחצי נוספים בציוד של חדר הכושר מתקציבי העירייה ומפעל הפיס.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "אחרי שנים של ציפייה, סוף סוף פתחנו עבור התושבים את ה'ספורט קלאב', חדר הכושר החדשני אשר ממוקם במתחם הבריכה העירונית. השקענו מאמצים רבים על מנת שתושבינו יוכלו ליהנות ממכשירי כושר ברמה הגבוהה ביותר וממתחם מושקע ואיכותי. אני מודה מקרב לב לכל העוסקים במלאכה על שיתוף הפעולה והעבודה הרבה לפתיחתו של המקום".

 

עבור לתוכן העמוד