אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

אלפים באירוע סיום הקיץ

אלפים באירוע סיום הקיץ בשדרות

 

ליאור נרקיס הקפיץ את אלפי האנשים שהגיעו ל"פסטיבל "לייב שדרות" ביום ראשון. למחרת, נהנו ילדי העיר והוריהם מהופעות מרהיבות של רינת גבאי ואליאנה תדהר. דוידי: "אושר גדול לראות כל-כך הרבה תושבי שדרות נהנים מהופעות של מיטב האמנים".

 

למעלה מ-4,000 איש הגיעו ביום בתחילת השבוע ל"פסטיבל LIVE שדרות" – אירוע סגירת הקיץ של העיר במגרש הכדורגל העירוני. כמו כל האירועים המתקיימים בשדרות, גם את האירוע הזה ארגן המתנ"ס העירוני, בניהולה של לימור כהן.

את האירוע, בהנחייתו של בן שדרות, אורן כהן, שחקן תיאטרון באר-שבע ושדרן "רדיו דרום", פתח הזמר המרגש והמצליח, ישי ריבו עם מיטב שיריו, בהם השיר היפה והמוכר, "תוכו רצוף אהבה".

אחריו צפו תושבי העיר ועשרות האורחים שהגיעו מהאזור במפגן זיקוקין מדהים ביופיו שנמשך 10 דקות. ראש העיר, אלון דוידי, עלה לברך את הקהל שהגיע בהמוניו למגרש הכדורגל והתכבד להזמין את אחד מהזמרים הטובים בארץ, ליאור נרקיס, שעלה לבמה עם להקה שלמה. נרקיס הקפיץ את הקהל במשך שעה שלמה עם מיטב להיטיו, שקטים וקצביים.

כמו תמיד, גם באירוע זה שדרות מפרגנת לאומניה המקומיים ומשי חזיזה, בוגרת "כוכב נולד", עלתה לבמה להופיע בפני האנשים שהיא כל-כך אוהבת.

הרכב ההיפ-הופ של המתנ"ס המקומי כיכבו על הבמה בריקוד ואז עלה הזמר העולה והאהוב על בני-הנוער, אביאור מלסה.

למחרת, באותו מקום, נהנו ילדי העיר מהפנינג מים ענק והופעות של "קצפת ותות", רינת גבאי ואליאנה תדהר.

היומיים הללו סיכמו חודשיים מלאים במופעים ופעילויות למגוון האוכלוסיות בשדרות.

מ"מ ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, עו"ד יהודית אוליאל-מלכה: "כיף לי שאלה הם תושבי העיר וכיף לי לעשות בשבילם. תפקידו של המתנ"ס העירוני הוא לייצר אירועי ופעילויות תרבות לתושבי העיר והוא עושה זאת בהצלחה רבה. בלי התמיכה הרחבה והרבה של ראש העיר, אלון דוידי, הדברים הללו לא היו יוצאים לפועל. נמשיך לעשות ולשמח למען תושבי שדרות".

ראש העיר, אלון דוידי, סיכם ואמר: "בתחילת הקיץ הבטחתי קיץ עשיר ומגוון בפעילויות לכלל אוכלוסיות העיר. אני שמח, עם סיומם של חודשיים של חופש גדול, שלתושבי שדרות הייתה פעילות ענפה בכל יום בשבוע, אם זה בפארק עזריאלי, אם זה בשכונות, אם זה במשחקייה ואם זה בסינמטק. זהו אושר גדול לראות כל-כך הרבה תושבי שדרות נהנים מהופעות של מיטב האמנים. תודתי הרבה והכנה לאנשי המתנ"ס, בראשותם של היו"ר, עו"ד יהודית אוליאל מלכה, והמנהלת, לימור כהן, שעמלו רבות על אירועי הקיץ ועובדים קשה כל השנה. אתם, תושבים יקרים, מרגישים שהעיר נהפכת לאטרקטיבית יותר ויותר וזה חלק ממגמת הצמיחה של שדרות כעיר תרבות מובילה באזור הדרום בפרט ובארץ בכלל".  

 

עבור לתוכן העמוד