אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

אלפים בפסטיבל "סוכה למחשבה"

אלפים בפסטיבל "סוכה למחשבה" בשדרות

ילדים, הורים, סבים וסבתות הגיעו בהמוניהם לפסטיבל "סוכה למחשבה" שהתקיים בחול המועד סוכות בשדרות. האטרקציות המרכזיות: סוכת הלגו, סוכות הבריחה והתמודדות עם רב-אמן בשחמט.

הצלחה חסרת תקדים לפסטיבל ראשון מסוגו שהתקיים בחול המועד סוכות בעיר שדרות – פסטיבל "סוכה למחשבה" – פסטיבל סוכות אחר.

אורחי הפסטיבל, אשר רבים מהם הגיעו מישובים ואזורים רבים ברחבי הארץ, נהנו משפע של פעילויות תוכן מלאות השראה, לילדים ולמבוגרים.

הפסטיבל, שהתקיים בפארק עזריאלי כלל "סוכות למחשבה", בהן סוכות בריחה, סוכת לגו, סוכות בסגנון עדות הקיימות בשדרות – סוכה קווקזית, סוכה אתיופית, סוכה מרוקאית, סוכות תנועות הנוער ונוספות. במתחם גם הוצבה הסוכה הפעילה הגדולה ביותר במדינה שרוחבה 24 מ'. להקת "אדמה שדרות" של ליאת דרור וניר בן-גל הופיעה ביומיים של הפסטיבל מול הקהל הרב עם היצירה שלה "אל ארבייטה".

בנוסף, יצאו מהפארק שני סוגי סיורים – סיור עם האמן חביב בן-אבו סביב יצירות האמנות היפות שלו ברחבי העיר וכן סיור "חפש את המטמון" שארגנה עמותת "גוונים".

אורחי הפסטיבל גם נהנו ממשחק ה"לייזרבול" וכן ממתקנים מתפנחים, פעילויות של אתגרים וסיירות, סדנאות יצירה, סדנת תיפוף וסרטים בהנחה בסינמטק.

כל משפחה שהגיעה לפסטיבל קיבלה לידיה פנקס הטבות ובו הנחות לבתי-עסק מקומיים רבים בשדרות. זאת, במטרה לחזק ולעודד את העסקים המקומיים.

בסוף כל יום פעילות בפארק עזריאלי, עברו אורחי הפסטיבל לפארק הילדים, שם הם נהנו מהצגות משובחות – "כוחו של קסם" ו"הזמיר של קיסר סין".

הפסטיבל אורגן על-ידי הקרן לפיתוח שדרות, בשיתוף מתנ"ס שדרות ועיריית שדרות.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "נהניתי להיות בפסטיבל ולראות משפחות רבות נהנות מהסוכות המיוחדות ומהפעילויות המעניינות שהיו חלק מפסטיבל 'סוכה למחשבה'. שדרות מיתגה את עצמה כ'מקום למחשבה' ואני שמח על כך שגם בפסטיבל הראשון שהפקנו בחול המועד סוכות זה לידי ביטוי בסוכות מלאות השראה ותוכן".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד