אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

נחנך הסקייטפארק בשדרות

נחנך הסקייטפארק בשדרות

 

 

במופע מרשים של סקייטרים מקצועיים וסקייטרים משדרות, נחנך השבוע (שני) הסקייטפארק של שדרות. ילדי שדרות נהנים ממתחם חדיש ומשופץ על שטח של 800 מ"ר, מתחם אותו תכננו יחד עם העירייה והחברה הכלכלית. דוידי: "אני גאה שהשיפוץ נעשה עם בני הנוער האכפתיים שלנו".

 

לאחר תקופה ארוכה בה היה סגור בשל השיפוצים ובעקבות הנחייתו של ראש העירייה, אלון דוידי, לדאוג לכך שהמקום יותאם לצרכיהם של בני הנוער, נחנך השבוע באירוע מרשים הסקייטפארק של שדרות.

באירוע, בו השתתף, מלבד דוידי, גם חבר המועצה ומחזיק תיק הספורט, אביאל בן-זיקרי, התקיימה הופעה של רקדני ברייקדאנס מהמתנ"ס וכן של סקייטרים מקצועיים וסקייטרים משדרות. בין השאר, הופיעו אלוף הארץ בסגנון חופשי וברמפות, בועז אקינו, טל שדמתי, ענר ארד ואיתמר גור.

הנער אריה גולדין משדרות, אשר בעבר פנה אל ראש העיר בבקשה שישפץ את הסקייטפארק, אמר דברי ברכה והודה לדוידי.

דוידי עלה לברך ואמר לקהל: "במקום הזה הושקעה מחשבה רבה ואני גאה ושמח על כך שהיא נעשתה יחד איתכם, בני הנוער האכפתיים שלנו, שכעת תוכלו לרכוב וליהנות ממתחם סקייטפארק חדיש, משופץ ובטיחותי. אנחנו חושבים כל העת כדי להוסיף עוד ועוד פעילויות לשעות הפנאי לכלל הגילאים והמתחם הזה בהחלט עונה על הצורך הזה".

לאירוע היו שותפים עיריית שדרות, מחלקת הספורט, שדרוק, התכנית הלאומית 360 ו"עיר ללא אלימות".

כזכור, העירייה נאלצה לסגור לפני מספר חודשים את מתחם ה"סקייטפארק" בכניסה לעיר בשל ליקויים בטיחותיים, שהיוו סכנה למשתמשים במתחם.

החברה הכלכלית לפיתוח שדרות יצאה למכרז לשיפוץ המתחם והבאתו למצב שיהיה ניתן להשתמש בו בבטחה. מכיוון שעיקר המשתמשים במתחם הנם בני נוער, וביוזמת ראש העיר, אלון דוידי, הוזמנו מספר נערים לפגישות עם החברות המציעות כדי לראות את הצעותיהן לגבי המתחם ולחוות את דעתם.

כל המשטח ושאר האלמנטים ותשתיות הבסיס מבטון, מה שימנע בלאי ויקל מאוד על תחזוקת המקום. בנוסף, על משטח הבטון ייצקו משטח בטון חלק להנאת המשתמשים בכלים השונים.

במתחם, שגודלו כ-800 מ"ר, יש כמובן גם מתקנים, ספסלי ישיבה ועוד. עלות העבודות הנה כ-350,000 שקלים מתקציב העירייה.

"סקייטפארק" הנו מתחם ספורט שמתאים במיוחד לסקייטבורדינג, אך גם לגלגיליות ולאופניים מתאימים.

 

עבור לתוכן העמוד