אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מצדיעים למורים בשדרות

מצדיעים למורים בשדרות

חגיגה גדולה הייתה השבוע באירועי "יום המורה" בעיר שדרות. מסיבות, ארוחות למורים, הופעות והפתעות היו רק חלק ממנת חלקם של המורים והמורות. העיר שדרות מצדיעה לצוותים החינוכיים ואומרת להם תודה.

מורים ברחבי העיר זכו לכבוד מיוחד כשהנהגת העיר, ועדי ההורים והתלמידים ביקשו להוקיר להם תודה על פועלם.

יום המורה זהו יום הוקרה והערכה שבו הציבור הישראלי מוקיר ומעריך את המורות והמורים בישראל על עבודתם בעיצוב דור העתיד. לפני כ-5 שנים התאגדו ארגונים וגופים חינוכיים, לצד אנשי רוח ונבחרי ציבור, אשר ביקשו לציין את יום זה כיום הוקרה, ולכך התכנסה ועדת החינוך, התרבות והספורט של הכנסת לדיון מיוחד לכבוד יום המורה ומעמד המורה בישראל.

ברחבי הארץ מתקיימים טקסים ייעודיים, מחולקים פרחים, נערכות ארוחות מיוחדות ומתקיימות אירועים שמטרתם להודות למורי ישראל, וכל זאת בשיתוף הרשויות המקומיות וועדי ההורים.

כאמור, גם בשדרות חגגו בתי הספר את יום זה בעשרות פעילויות שונות בבתי הספר. כך למשל בבית ספר "שקמים מעוז" וב"מדעים אלון" ועדי ההורים פינקו את המורים בקבלת פנים מכובדת עם שטיח אדום, שער בלונים וארוחת בוקר מיוחדת.  בבית ספר "הרואה" התקיימה ארוחת צהרים מיוחדת למורים מלווה בהרצאות, סדנאות ופעילויות שאורגנה ע"י ועד ההורים וכך גם במקיף הכללי אמי"ת ע"ש גוטוירט.  בכך למעשה, התלמידים והוריהם הוקירו תודה למורים על פועלם, סבלנותם, ההשקעה הרבה והעבודה הקשה.

יוסי ביטון, יו"ר ועד ההורים בבית הספר "מדעים-אלון": "ציון יום המורה בבית ספרנו הוא מסורת שאנחנו מקפידים עליה מספר שנים, זהו יום מיוחד שבו יש לנו הזדמנות לומר תודה לצוות ההוראה על ההשקעה שלהם בכל השנה".

סגן ראש העיר, אלעד קלימי, סייר אף הוא יחד עם ראש העיר בבתי הספר השונים ואמר: "יום המורה זהו אמנם יום מיוחד אך בשבילי המורים הם מיוחדים כל השנה כולה. אנו מצדיעים למורים ולמורות ואומרים להם תודה מעומק הלב על הנתינה וההשקעה היום יומית שלהם למען חינוך ילדינו". 

ראש העיר, אלון דוידי, נאם בפני הצוותים החינוכיים ואמר להם: "אתם, אנשי החינוך, מהווים את עמוד התווך של המערכת, התרומה שלכם לחברה גדולה ורבה ואנצל כאן את ההזדמנות לומר לכם תודה גדולה על כל העשייה".

עבור לתוכן העמוד