אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מתרגשים לקראת פתיחת אצטדיון הכדורגל

התרגשות בשדרות לקראת פתיחת אצטדיון הכדורגל

 

ביום שלישי ייחנך אצטדיון הכדורגל העירוני של שדרות, במעמד שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב. באצטדיון, בו הושקעו 14 מיליון שקלים, הוצבו למעלה מ-1,000 מקומות ישיבה ונבנו חדרי הלבשה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אלופת המדינה, הפועל באר-שבע, תכבד את המעמד ותקיים משחק ראווה מול מכבי שדרות. דוידי: "מדובר בחזון שמתממש ומהפכה בתחום הספורט בשדרות".

 

לאחר ציפייה של שנים רבות והימשכות של העבודות להקמת אצטדיון הכדורגל העירוני בשדרות, בשבוע הבא זה יקרה – שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב, תגיע לשדרות ותחנוך יחד עם ראש העיר, אלון דוידי, את האצטדיון הרשמי של העיר שדרות. במעמד החנוכה יהיו גם יו"ר מפעל הפיס, האלוף במיל' עוזי דיין, יו"ר הטוטו, יוסי פילוס ומחזיק תיק הספורט בעירייה, אביאל בן-זיקרי.

הקמת האצטדיון החלה לפני שנים רבות, אך התעכבה בשל בעיות שונות. עם כניסתו של אלון לתפקידו כראש העירייה, הוא הצהיר כי פרויקט השלמת האצטדיון יהיה בסדר העדיפויות העליון שלו למען שחקני וחובבי הספורט בעיר ובכלל כל מי שצמא לפעילות חווייתית בשעות הפנאי.

דוידי הצליח לגייס את מיליוני שקלים מהטוטו, ממפעל הפיס וממשרד הבינוי והשיכון וכמובן ממשרד התרבות והספורט, בראשותה של השרה רגב שדחפה להשלמת הפרויקט החשוב.

בשנה האחרונה העבודות נכנסו לקצב מהיר, הוחל בסלילת כביש הגישה, הסתיים שלב בניית האצטדיון עצמו, הותקנה התאורה, הותקנו כסאות הישיבה (1,086 מקומות), נבנו חדרי ההלבשה וחדרי השופטים וכן מתחם מיוחד להוקרת ותיקי קבוצות הכדורגל של שדרות והנצחת השחקנים שהלכו לעולמם.

לאחרונה נשתל הדשא והשבוע הוצבו השערים וספסלי הקבוצות. כר הדשא סומן בצבעי מגרש כדורגל.

אירוע הפתיחה יהיה מרגש, צבעוני וססגוני ויכלול דברי ברכה של המכובדים ששותפים לפרויקט וכן משחק ראווה מיוחד בין אלופת המדינה, הפועל באר-שבע לבין מכבי שדרות מליגה ב'. במחצית המשחק, שיימשך שעה, תתקיים פעילות עם הקהל, במהלכה יוגרלו פרסים יקרי ערך.

לקראת אירוע החנוכה העיר תקושט וכלל התושבים ירגישו באווירה הספורטיבית והססגונית.

מכבי שדרות צפויה להתחיל לשחק באצטדיון החדש כבר במחזור ה-18 בליגה נגד מועדון ספורט באר-שבע.

ראש העיר, אלון דוידי, ביקש תחילה להודות לכל מי שעמל על פרויקט האצטדיון: "ללא השותפים הנהדרים שלנו בהובלת השרה מירי רגב, שדחפה כל העת לסיום האצטדיון, הטוטו, מפעל הפיס, משרד השיכון והאנשים אצלנו, מחזיק תיק הספורט, אביאל בן-זיקרי, מנהל המחלקה, חיים אביטן וגם רונן גבאי, שעשה ימים כלילות למען השלמת הפרויקט". עוד אמר דוידי: "הקמת האצטדיון היא חזון שמתממש והבטחה לתושבי שדרות שמקוימת. מדובר במהפכה של ממש בתחום הספורט ותרבות הפנאי של תושבינו. מכבי שדרות תוכל לארח כאן קבוצות בכירות וקהל רב יזכה לראות את המשחקים באצטדיון חדיש ומודרני. בהמשך גם ילדינו יתאמנו וישחקו כאן וכולם ייהנו ממנו".

עבור לתוכן העמוד