אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מרכז הצעירים של שדרות מתחדש

מרכז הצעירים של שדרות מתחדש

מרכז הצעירים שדרות פתח שנה עם מבנה חדש, מיתוג חדש וסדנאות מרתקות.

ביום שני האחרון התקיים במרכז הצעירים שדרות ערב פתיחת שנה חגיגי שבו נחשף המיתוג החדש, נחנך המבנה המחודש והתקיימו שלל פעילויות מהן נהנו כ-200 צעירים.

משהו טוב מאוד עובר על מרכז הצעירים שדרות. לאחר חודשים של שיפוץ המרכז ותהליך מיתוג מחדש, נחנך המבנה והמותג החדש – 'מרכז צעירים שדרות' בערב חגיגי ועתיר תוכן במעמד ראש העיר, אלון דוידי, נשיא מכללת ספיר, פרופ' עמרי ידלין, מ"מ ראש העיר, עו"ד יהודית אוליאל מלכה, חברי מועצה וכמובן מעל 200 צעירים שהשתתפו בשלוש סדנאות מרתקות. הערב הופק בשיתוף סטודנטיות מהמחלקה לתרבות, יצירה והפקה במכללת ספיר שוודאי היה ניתן להבחין שצפוי להם עתיד בתחום.

"זה יום מרגש עבורנו ולא בגלל עצם המשרדים החדשים שעליהם בוודאי שצריך לברך", אמר מנהל מרכז הצעירים, יגאל ברכה, בפתח דבריו. "שיפוץ המשרדים מהווה עוד אבן דרך, סימן למציאות חדשה בעיר הזו. משהו שלא הורגלנו אליו שנים רבות. בשנים האחרונות אנחנו עדים להתרחבות ושיפור התנאים מתוך מקום של שפע, של תיעדוף רשותי אמיתי. הפתיחה היום, מסמנת את זה עבורנו יותר מהכל".

ברכה סיים את דבריו בתודה לעיריית שדרות ולעומד בראשה: "תודה לך על הנהגה מעוררת השראה שמאתגרת את המערכת בעומס של פרויקטים ותקציבי פעולה על פני מציאות של שרידות", אמר.

"מדובר ביום חג לצעירי העיר שדרות ויש כאן מאות כאלה", אמר ראש העיר, אלון דוידי. "כפי שהבטחתי, אנחנו משקיעים תקציבים רבים למען הנוער והצעירים ונמשיך להשקיע במרכז צעירים חדש, בהקמת מועדוני נוער ובאירועים לצעירים. המרכז שחנכנו היום הוא עוד צעד בדרך להקמת אגף נוער צעירים חדש בהשקעה חסרת תקדים מתוך חזון ואמונה שהם העתיד של שדרות".

את הסרט גזרו ראש העיר, מ"מ ראש העיר, מנכ"ל העירייה, טל טורן, חברת המועצה, חוה נחשונוב וברכה.

אחרי הטקס המרגש נפתחו במקביל שלוש סדנאות לצעירים שהיו מלאות עד אפס מקום. סדנת סטיילינג אופנתית לנשים בשיתוף פעולה עם חנות יד שנייה "שולה" התקיימה בהדרכתה של הסטייליסטית אולה בן-אבו, המשתתפות למדו על דרכים מיוחדות להתאמת הביגוד למבנה הגוף ושמעו על הטכניקות החדשות בתחום הסטיילינג. סדנת ריתמיקה ותיפוף בהנחיית בן שדרות המוכשר, מתי אוליאל, התקיימה בשיתוף פעולה עם קואופרטיב התרבות "תרבוש" באולם הסמוך ובנוסף, הרצאה לזוגות צעירים מבית "היועצים" התקיימה באולם המרכזי - המשתתפים בהרצאה למדו על מגוון ההזדמנויות בתחום הדיור בשדרות ואפשרויות המימון העומדות לרשותם.

במהלך הערב קיבלו הצעירים כרטיסיית הטבות מיוחדת המקנה להם הנחות ומבצעים בבתי עסק מקומיים.
עבור לתוכן העמוד