אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

פורים בשדרות - שמח ומבדח

פורים בשדרות - שמח ומבדח

 

מיכל הקטנה וקרנבל פורים לנוער - הם רק חלק מהאירועים הצפויים לתושבי שדרות בחג פורים הקרב ובא.

עיריית שדרות, באמצעות המתנ"ס העירוני והמחלקות השונות, עמלה לקראת חג הפורים הקרב ובא עם מגוון של אירועים לכל המשפחה.

האירוע המרכזי יתקיים ביום חמישי, ה-1 במרץ, חג פורים ויום חופשה בגנים ובבתי-הספר. ביום זה תתקיים מסיבת פורים לכל המשפחה בהובלת תנועות הנוער בעיר. האירוע יתקיים ברחבת השוק העירוני ויחל בשעה 9:30. במקום יהיו מתקני לונה פארק, מתחם מולטימדיה, ג'ימבורי, מתנפחים, עמדות איפור ויצירה, מראת סלפי (עד השעה 12:00) ודוכנים. בשעה 10:00 יחל המופע של כוכבת הילדים מיכל הקטנה והמפלצות ובשעה 11:00 יחל מופע של עמרי והפיה יעלי. הכניסה חופשית. 

 צ

 
 במוצאי החג, בשעה 20:30, יחל קרנבל פורים לנוער בשיתוף יחידת הנוער באולם "גיטיס". בשעה 21:00 מופע של הזמר העולה, 
 סטפן, ובשעה 22:00 ההרכב המוזיקליUnderCover  . לאחר מכן מסיבה עם D.J אלקנה חמואל והגרלת פרסים יקרי ערך.
 הכניסה בעלות סמלית של 10 שקלים.
 
צת
 
עוד קודם לכן, ביום ראשון, ה-25 בפברואר, יתקיים נשף פורים חגיגי של עמותת "אנוש", היחידה לעבודה קהילתית, המנהלות השכונתיות ומתנ"ס שדרות. האירוע יחל בשעה 16:00 ברחוב ברית ערים 23 ויכלול מסיבת קריוקי עם "ג'ילו הגדול", תחרות תחפושות נושאת פרסים ומסיבת ריקודים.
 
במוצאי תענית אסתר וערב פורים, יום רביעי, ה-28 בפברואר, החל מהשעה 20:30, יקיימו האגף לתרבות יהודית והמחלקה למסורת ישראל אירוע לכל המשפחה באולם הספורט "גיטיס" בעיר. את הערב תנעים תקליטיית "תרקוד" ויופיע אמן הטלפתיה והקסמים, לול הקוסם. במקום יהיו מאפרים לילדים ולילדות, מתנפחים, דוכני מזון ובובות ענק. את האירוע יכבדו ראש העיר, אלון דוידי, סגנו וממונה על תרבות יהודית, אלעד קלימי, חבר מועצת העיר והממונה על מסורת ישראל, דורון טקטוק, רבני קהילות, גבאי בתי כנסת ואישי ציבור.
 
ט

 

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "חג פורים הוא חג שמח, ילדים ומבוגרים הולכים מחופשים, מקיימים את מצוות חלוקת משלוחי מנות, אוכלים אוזני המן ונהנים מזמן האיכות המשפחתי. אני מזמין את כל תושבי שדרות לקחת חלק באירועים השונים וליהנות יחד איתנו".
    

 

 

עבור לתוכן העמוד