אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

7 דונם נוספים של שעשועים לילדי שדרות

7 דונם נוספים של שעשועים לילדי שדרות

מאות מתושבי שדרות וילדיהם הגיעו ביום שני השבוע לחגוג את פתיחתו של "פארק קנדה", פארק שעשועים נוסף בעיר, המשתרע על 7 דונם בלבה של שכונת נאות יצחק רבין (מ'3). עלות הקמת הפארק: כ-10 מיליון שקלים. 
יום שני השבוע היה יום חג נוסף בעיר שדרות, עת נחנך ברחוב בורוכוב שבשכונת נאות יצחק רבין פארק שעשועים נוסף לילדי העיר, המשתרע על כ-7 דונם. שמו של הפארק "פארק קנדה", על שמם של התורמים היקרים מ-JNF קנדה, שסייעו בהקמת הפארק.

מדובר בפארק רחב ידיים, הכולל מתקני שעשועים מיוחדים ואינטראקטיביים לפעוטות ולילדים, מגרשי מיני כדורגל וכדורסל, פרגולות מעוצבות, פינות ישיבה, מתקני כושר, מדשאות, מזרקות ואטרקציות רבות נוספות. בנוסף, במקום שירותים וחניה גדולה. עלות הקמת היא כ-10 מיליון שקלים מתקציב משרד הבינוי והשיכון, המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, קק"ל ישראל וכאמור, JNF קנדה.

באירוע ביום שני נהנו הילדים מהפעלות, סדנאות, עמדות יצירה ומופע של "ענברלינה, מהפקת "כוכבים מהספרים".

מדובר בפארק השני הנחנך בעיר בשנה האחרונה, לאחר שבחודש יולי נחנך פארק הילדים על ציר מנחם בגין בשטח של כ-8 דונם. לפארק הצלחה רבה מאוד, מידי יום גודשים אותו מאות הורים וילדים משדרות ומהסביבה.

כבר ניתן לבשר ולספר לתושבים, שהם עתידים ליהנות מפארק שלישי - "פארק הגבורה" – כ-50 דונם בלבה של שכונת המוסיקה ובתוך הפארק אגם מלאכותי על שטח של כ-3.5 דונם, כולל סירות שישוטו באגם, שבילי אופניים וריצה, מתחם קמפינג, מתקני שעשועים ועוד והכל בהשקעה של כ-40 מיליון שקלים.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "כמדיניות שלי, אותה התוויתי בעירייה, אנחנו מקימים פארקים וגני שעשועים בליבן של השכונות ולא בכניסות לעיר, כדי שכל תושב ותושבת יוכלו להגיע אליהם עם ילדיהם וליהנות מהמתקנים הרבים. בפארק קנדה ישנם מתחמים רבים ומגוונים המהווים מקום פנאי למשפחה כולה, מתחם מתקני כושר, מתקני שעשועים לפעוטות וילדים, מתחם נדנדות, מגלשות ופינות ישיבה, מתקני קט-רגל, מגרש כדורסל וכמובן מזרקות לריענון ולמשחק. כמו כן, מתוכננת הצללה של כל הפארק, שירותים וחניה רחבת ידיים. מלבד הפארק, אנחנו ממשיכים כל העת לפתח פרויקטים רבים ונוספים ברחבי העיר בשיתוף עם משרדי הממשלה השונים".

עבור לתוכן העמוד