אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

ילדי שדרות מוזמנים לממלכה

ילדי שדרות מוזמנים לממלכה

במטרה לתת מענה להורים המביאים את ילדיהם לחוגים במתנ"ס שדרות וממתינים עם אחיהם של הילדים, יפתח המתנ"ס בשבוע הבא את "ממלכת הילדים". מידי יום בשבוע ייהנו הילדים מפעילויות יצירה ופעילויות נוספות.

 

מזה מספר חודשים שהנהלת המתנ"ס בשדרות, בהובלתה של המנכ"לית, לימור כהן, עמלים על הקמתה של "ממלכת הילדים", מתחם בקומה השנייה של המתנ"ס ברחוב בר-לב, שכל מטרתו פעילויות מגוונות לילדי העיר בתשלום סמלי.

כהן מספרת, כי המטרה העיקרית של הקמת "ממלכת הילדים" הייתה לתת מענה להורים המגיעים ללוות את ילדיהם לחוגים במתנ"ס, כשאיתם אחיהם של הילדים ולהם צריך לתת פתרון לשעה-שעתיים.

כעת, בזמן ההמתנה, יוכלו הילדים ליהנות מפעילות מגוונת ואיכותית ב"ממלכת הילדים".

המתחם יפעל בכל יום בשבוע, מיום ראשון עד חמישי, מהשעה 16:30 אחה"צ ועד 19:00 בערב.

בין הפעילויות שיתקיימו ב"ממלכת הילדים": הכנת תכשיטים, ציורי פנים, "צובעים ונהנים", משחקי קופסה, הכנת כובעי שף צבעוניים, שפים צעירים עם כוכבת הילדים דידי לנד, קעקועי נצנצים, שעת סרט + פופקורן, בינגו פרסים, קריוקי דאנס לילדים, הכנת שלט לדלת וכישרונות צעירים.

ניתן לרכוש כרטיסיה מוזלת ל-10 כניסות במחיר 120 ₪ או לשלם 15 ₪ עבור כניסה חד-פעמית.

מנכ"לית המתנ"ס, לימור כהן: "אני שמחה מאוד על הפרויקט שהשלמנו בימים אלה למען התושבים וילדיהם – 'ממלכת הילדים'. כמי שעסוקים יום וליל בפעילויות לכלל התושבים, חיפשנו פתרון לאותם הורים המגיעים עם ילדיהם לחוגים ו'ממלכת הילדים' אכן עונה על הצורך הזה. אני מזמינה את כולם לאירוע פתיחת הממלכה ולכל הפעילויות שיתקיימו בה"

עבור לתוכן העמוד