אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שדרות אירחה את כנס "שטראוס"

שדרות אירחה את כנס "שטראוס"

משרד הכלכלה והתעשייה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, באמצעות "מעוף דרום", עיריית שדרות, בשיתוף חברת "שטראוס", קיימו השבוע כנס לקידום הזדמנויות לעסקים המקומיים והזמינו אותם להצטרף לרשימת הספקים באחת מחברות המזון הגדולות בישראל.

הכנס הינו חלק מסדרת כנסים ואירועים שמשרד הכלכלה והתעשייה והסוכנות לעסקים קטנים ובינונים מקדמים בשנים האחרונות במטרה להרחיב את היקפי ההזדמנויות העסקיות של העסקים הקטנים והבינוניים.

בכנס, שהתקיים ביום שלישי במתנ"ס שדרות, חברת "שטראוס", משרד הכלכלה והתעשייה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, באמצעות "מעוף דרום", הציגו את הדרכים שבאמצעותן יכולים העסקים ליצור קשר ולהיכנס לרשימת הספקים של החברה.

בשיאו של הכנס, התקיים דיאלוג בין בעלי העסקים המקומיים ונציגים בכירים מארגון הרכש של "שטראוס" בפורמט של 'שולחנות עגולים', אשר איפשר לעסקים להציג את עצמם בצורה בלתי פורמאלית למנהלי הרכש של החברה ולדון באפשרות למתן פתרונות לצרכים של החברה ממגוון בעלי העסקים שהגיעו.

מנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, רן קיויתי, שהגיע לכנס, אמר, כי "הרעיון באירועים מסוג זה הוא להביא חברות גדולות ולחבר אותן לעסקים מקומיים. שיתופי הפעולה שיכולים להיווצר ממפגש זה יטיבו עם שני הצדדים ויפתחו את השוק העסקי בדרום בפרט ובישראל בכלל. העסקים הקטנים והבינוניים מהווים את מנוע הצמיחה המרכזי במשק ואנו שמחים על הנכונות של חברות גדולות כמו שטראוס להיפגש עם בעלי העסקים, להעביר להם את הכלים ואת הידע שהם צברו ולתת להם הזדמנות לקחת חלק בפעילות החברה".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, הגיע לאירוע ובירך על היוזמה להרמת כנס זה: "העיר שדרות שמחה לארח אתכם כאן, היום ותמיד. נשמח שמהכנס הזה ייוולדו שיתופי-פעולה יפים עם חברת 'שטראוס' הגדולה".

סמנכ"ל שרשרת הספקה ותפעול  של חברת "שטראוס", משה ריעני, בירך את המשתתפים ואמר: "חברת 'שטראוס', כחברה בעלת מודעות ומעורבות חברתית גבוהה, רואה חשיבות בעבודה עם עסקים קטנים ולכן קיימת חשיבות רבה בהבנה ובהיכרות של עסקים אלו עם מערכת הרכש של החברה ועם הצרכים שלה". הוא הוסיף, כי "המטרה שלנו היא לסייע לכם, בעלי העסקים, ללמוד ולהתפתח  במטרה להגיע  לחיבור עם חברות גדולות בכלל ולא רק עם 'שטראוס'".   

צוות "מעוף" המקומי, בהובלתה של שרית מנשקו, מנהלת סניף שדרות עוטף עזה, קיבל את 200 בעלי העסקים שהגיעו לכנס וליווה אותם לאורך כל היום במטרה להציע להם מגוון כלים ופתרונות הנדרשים כחלק מתהליך כניסה כספק לחברת "שטראוס" – זאת כחלק מהשרות שמוצע לבעלי עסקים באזור.   

סניף מעוף שדרות עוטף עזה הינו חלק ממערך השטח של  הסוכנות לעסקים קטנים ובינונים במשרד הכלכלה והתעשייה ובין מגוון השירותים מציע: הדרכות וקורסים במגוון תחומים הרלוונטיים לבעלי העסקים, מימון וייעוץ מקצועי בהתאם לצרכי בעל העסק.

עבור לתוכן העמוד