אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

משרד הביטחון למען בעלי העסקים בשדרות

משרד הביטחון למען בעלי העסקים בשדרות

בזמן שישנה מתיחות רבה בגדר המערכת, פחות מקילומטר משדרות, בכיר במשרד הביטחון הבטיח לראש עיריית שדרות, אלון דוידי, כי ידאג לקיים כנס לבעלי עסקים ולמפעלים בשדרות ושער הנגב במטרה לתת להם עדיפות בעבודה מול משרד הביטחון.

מאז תחילת כהונתו של ראש העיר, הוא דרש ממשרד הביטחון ומהעומד בראשו, השר אביגדור ליברמן, לתת עדיפות למפעלים ותעשיינים הפועלים בשטחה של שדרות ובנוסף לכך גם ליוזמות עסקיות ומסחריות ויתנו להם קדימות ועדיפות בישראל כולה.

דרישה עקבית זו הביאה השבוע לפגישה היסטורית עם ראש מינהל ההרכשה והייצור במשרד הביטחון, אל"מ (מיל') אבי דדון. בפגישה, דדון הבטיח לתת עדיפות גדולה יותר עבור מפעלים ותעשייה ובנוסף החליט לפתוח ולהגדיל את ההזדמנות עבור כל בעלי המקצוע הקיימים בשדרות. הכוונה היא החל מיועצים ועד שרברבים, מכונאים ומסגרים ובכך ייהפכו לספקים מועדפים של משרד הביטחון ומינהל ההרכשה והייצור.

אלו חדשות מרחיקות לכת עבור הסוחרים והתעשיינים שגרים ופועלים כבר היום בשדרות ובוודאי עבור כל אלה שעוד מתכננים להשתקע ולהשקיע בעיר.

עוד סוכם בישיבה זו, שיתקיים בשדרות כינוס משותף של מנהלי אזורי התעשייה ספירים ושדרות, שי בן-יעיש ושמעון אדרי, יחד עם מינהל ההרכשה והייצור. למפגש יוכלו להגיע הציבור הרחב, תעשיינים, בעלי מקצועות חופשיים, סוחרים, ושם יירשמו ויקבלו הדרכה כיצד באופן פשוט יוכלו להיהפך לספקים רשומים של משרד הביטחון.

ראש העיר בירך על דבריו של דדון ואמר: "מדובר בבשורה גדולה מאוד לשדרות ולאזור. הגיע הזמן שמדינת ישראל תתעדף בעלי עסקים מאזור שדרות ועוטף עזה. יש כאן אנשים מוכשרים שעושים דברים טובים ודווקא בימים כאלה, זו אמירה חשובה של המדינה להראות את האזור על שלל איכויותיו".

מנהל אזור התעשייה בשדרות, שמעון אדרי: "מדובר בפגישה חשובה מאוד לתעשייה הביטחונית בשדרות ובעיקר לזו שתגיע לעיר ותיצור מקורות תעסוקה איכותיים לתושבים".

מנהל אזור התעשייה "ספירים", שי בן-יעיש: "אלו חדשות מצוינות שמגיעות במקבל לפיתוח ולצמיחה הדרמטית של התעסוקה והכלכלה האזורית. הערך המוסף הוא שראש העיר פתח את ההזדמנות הזאת לא רק לשדרות אלא עבור שער הנגב וזו בשורה ראויה ביותר וישר כוח על כך".

עבור לתוכן העמוד