אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

רוח ההתנדבות של ילדי שדרות

הגדל

רוח ההתנדבות שורה על ילדי שדרות

אגף נוער וצעירים בעיריית שדרות, באמצעות יחידת הנוער, קיימו בסוף השבוע שעבר באולם הספרייה העירונית ערב הוקרה לבני-נוער פעילים מצטיינים. כ-80 בני-נוער ממסגרות שונות בעיר, התורמים מעצמם במהלך כל השנה, קיבלו תעודת הוקרה ושי צנוע.

כל מסגרת נוער בעיר וכן בתי הספר השונים נדרשו להעביר את שמות התלמידים הפעילים המצטיינים אצלם - אלה שמעורבים בקהילה - מדריכים, תורמים ונותנים מעצמם מבחינה חברתית. כ-80 נערים ונערות בכיתות י"א-י"ב זכו לזכות בכבוד של קבלת תעודת ההוקרה ושי.

את הילדים בירכו סגן ראש העיר, אלעד קלימי, ומנהלת מינהל חברה ונוער מחוז דרום במשרד החינוך, ד"ר איילה חג'ג'.

לאחר מכן עלו לבמה וקיבלו שי ותעודה כל נציגי מועצת הנוער בעיר, שהם אלו המייצגים את כלל המסגרות ומעורבים בתכנון, חשיבה ועשייה עבור בני הנוער בעיר. 

בהמשך נהנו המצטיינים מהרצאה של ישראל אטיאס, שחקן מוכר אשר שיחק בסדרה "זגורי אימפריה" ובסדרה "שבאבניקים", שסיפר את סיפור חייו עם המסר - לא לוותר על החלומות. 

ולבסוף כל בני הנוער עלו בזה אחר זה לקבל את התעודה ואת השי. 

היה זה ערב ראשון מסוגו בעיר שארגנה יחידת הנוער שהוא כולו עבור בני הנוער הפעילים המצטיינים ורק עבורם על מנת להוקיר ולהודות להם על העשייה הרבה שלהם. 

את הערב ארגנה יחידת הנוער, בניהולה של גל שמאי-לוי, תחת אגף נוער וצעירים בניהולו של יגאל ברכה.

מנכ"ל העירייה, טל טורן: "אנחנו משקיעים בחינוך ונמשיך בדרך זו כדי שהילדים שלנו ימשיכו לקבל את החינוך הטוב ביותר, ימשיכו להצליח ולהצטיין. אתם, מתנדבים יקרים, הגעתם למעמד זה בזכות עבודה קשה שלכם לאורך כל השנה. נבחרתם בזכות ועל כן כולנו גאים בכם".

מנהלת יחידת הנוער, גל שמאי-לוי: "חשוב לעשות עצירה פעם בשנה לפחות על מנת להוקיר את בני הנוער הנפלאים הפועלים יום יום ברחבי העיר בפרויקטים קהילתיים תוך שימת דגש על הקניית ערכים להם ולסביבה כולה".

 

 צילום: דביר מלכה

עבור לתוכן העמוד