אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

שדרות מוקירה את חייליה

שדרות מוקירה את חייליה

עיריית שדרות ו"יחד למען החייל" מצדיעים לחיילי וחיילות צה"ל במגוון אירועים שהחלו בשבוע שעבר ויימשכו עד יום ראשון הקרוב.

"יחד למען החייל" (הגוף המאוחד של קרן לב"י והאגודה למען החייל) בשיתוף צה"ל מקיימים השנה בפעם השנייה את – "תודה! – שבוע הוקרה ארצי לחיילי צה"ל". עיריית שדרות נרתמה למהלך המבורך בשיתוף-פעולה עם סניף שדרות של "יחד למען החייל", בראשותו של שלום אאידה.

שבוע ההוקרה החל ביום רביעי שעבר, ב-27 ביוני, ויימשך עד יום ראשון הקרוב, ה-8 ביולי ויכלול מספר אירועים ברמה הארצית לאוכלוסיות היעד השונות, ועשרות אירועים מקומיים בהובלת הרשויות המקומיות וסניפי המתנדבים של "יחד למען החייל". כמו כן, עשרות רשתות מובילות יציעו לחיילים הטבות צרכניות מיוחדות בהצגת תעודה.

מטרת שבוע ההוקרה היא להוקיר תודה והערכה לחיילי החובה בצה"ל ובגופי הביטחון השונים על פועלם ומסירותם לשמירה על ביטחון מדינת ישראל.

ב"יחד למען החייל" קוראים לתושבים ולתושבות להתנדב במעשה, ביוזמה או בפעילות מיוחדת.

בנוסף לאירועים אלה יתקיימו מגוון פעילויות ברחבי הארץ לטובת החיילים. ניידות "כוורת", רשת חנויות הנוחות לחיילים של "יחד למען החייל", יציעו מבצעים אטרקטיביים וכן מספר מוצרים במחיר מסובסד של שקל אחד בלבד.

ניידות מיוחדות נוספות, בתרומת ארגונים שונים מהארץ ומהעולם, ינועו בין מוצבי צה"ל השונים עם "אוטו גלידה" מיוחד שיגיע לפנק את החיילים בשטח. מתנדבים יפגשו את החיילים בתחנות ההסעה, יבקרו את החיילים המאושפזים בבתי החולים, יוצבו עמדות כתיבת ברכות לחיילים במרכזי קניות, יתקיימו מסיבות מקומיות, הופעות ועוד. 

בתי עסק ורשתות בכל הארץ נרתמו לקראת שבוע ההוקרה ומציעים לחיילים הטבות והנחות במגוון רחב של תחומים – הטבות בבתי קפה ברשתות אופנה, במסעדות, בפעילויות פנאי ועוד.

האירוע הראשון, "עולים על כפכפים", התקיים בשבוע שעבר בשיתוף ארגון ידידי צה"ל בארה"ב ובפנמה – FIDF וכן מחלקת מופת באגף כח אדם בצה"ל למען החיילים הבודדים. יום הכיף התקיים בפארק המים "שפיים" ובמהלכו נהנו החיילים ממסיבת בריכה עם די.ג'יי ערן ברנע וכן הופעה של להקת "התקווה 6".

ביום ראשון הקרוב יתקיים אירוע ארצי חווייתי בשם "שדרוג יום א'". מתנדבי "יחד למען החייל" יתפרסו בתחנות ההסעה השונות ברחבי הארץ ויפנקו את החיילים באהבה רבה וצידה לדרך. ההפנינג המרכזי יתקיים בחניון קריית ההדרכה של צה"ל – עיר הבה"דים שבנגב. גם האולפן השקוף של גל"צ יגיע למקום.

ביום רביעי יתקיים פסטיבל "יותר" המסורתי – מסיבת המתגייסים הגדולה בישראל המתקיימת מזה 14 שנה ב"גני יהושע" שבפארק הירקון. המסיבה בשיתוף מועדון "יותר" וידידי האגודה בבריטניה. הפסטיבל השנה מיועד למתגייסים במחזור יולי 2018 עד מאי 2019. במקום תפתח לשכת גיוס ניידת עם כ-110 עמדות בהן צוות חיילים וחיילות שיסייעו למתגייסים עם שאלות ובקשות לקראת הגיוס הקרב. על הבמה המרכזית שתיפתח בשעה 19:00 יופיעו אמנים שנבחרו על-ידי המיועדים לשירות ביטחון (מלש"בים) – עדן בן-זקן, להקת "התקווה 6", די.ג'יי סקאזי, רגב הוד, נדב גדז' ונופר סלמן.

בשדרות יתייצבו בני נוער בתחנת הרכבת ויתנו כיבוד וצ'ופרים לחיילים שיעברו בתחנה. יו"ר סניף "יחד למען החייל" בעיר, שלום אאידה, דאג לחלק לבוגרי המקיפים בעיר תיקים וצ'ופרים נוספים.

 

 צילומים: באדיבות מועדון "יותר" ו"יחד למען החייל"

עבור לתוכן העמוד