אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

ממשיכים להצליח – בי"ס תורני מדעי קיבל פרס חינוך ארצי

ממשיכים להצליח – בי"ס תורני מדעי קיבל פרס חינוך ארצי

לא רק בתיכונים – רשת אמי"ת בישרה השבוע לבית-ספר חמ"ד תורני מדעי על זכייתו בפרס החינוך הארצי לגאוות כלל תושבי העיר והנהלת העירייה.

לאחר שבישרנו על זכייתו של מקיף כללי אמי"ת על-שם גוטוירט בתואר "בית ספר מצטיין" מטעם משרד החינוך, השבוע אנו מבשרים על זכייתו של בית-הספר היסודי אמי"ת חמ"ד "תורני מדעי" בפרס החינוך הארצי של רשת אמי"ת לבתי-ספר יסודיים מצטיינים. 

 ועדת הפרס נימקה את הזכייה בעשיה חינוכית המובילה להישגים לימודיים יוצאי דופן המעידים על חתירה תמידית למצוינות ועל קידום כל תלמיד באופן מיטבי.

בין השאר, נכתב בנימוקי הוועדה, כי "בית החינוך מתאפיין בפיתוח קהילות מורים העמלות על בנייה של הוראה חדשנית ומשמעותית. בית החינוך לוקח חלק פעיל במיזמים , תחרויות ופעילויות- הן מטעם משרד החינוך, והן במסגרת עירונית ורשתית, השתתפות המעידה על חיפוש תמידי לאתגור התלמידים והרחבת אופקיהם".

מנכ"ל רשת אמי"ת, ד"ר אמנון אלדר, ברך את המנהלת דינה חורי, את הצוות החינוכי ואת הנהלת העירייה על ההישג המצוין: "רשת אמי"ת רואה בבית חינוך אמי"ת 'תורני מדעי' בשדרות ספינת דגל חינוכית, המובילה את תלמידיה להישגים ומצוינות תוך חינוך לערכים - הלוואי וירבו בישראל בתי חינוך כאלו".

מנהלת בית החינוך, דינה חורי: "זכות וכבוד עבורי לעמוד בראש בית חינוך בו נעשה הכל בשמחה ובאהבה תוך קיום שיח אמיתי עם כל תלמיד ותלמידה.

זכיתי לצוות רציני, אוהב ובעל מרץ, שעובד מתוך אמונה שלימה בדרכו. אני רוצה להודות לכל השותפים והמסייעים בידינו ומאפשרים לנו לחלום ולהגשים".

עבור לתוכן העמוד