אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

פתיחה מרגשת וחגיגית לשנת הלימודים בשדרות

פתיחה מרגשת וחגיגית לשנת הלימודים בשדרות

אלפי תלמידי שדרות וילדי הגנים פתחו ביום ראשון האחרון את שנת הלימודים תשע"ט. בכל בתי-הספר היסודיים התקיימו טקסים לקבלת ילדי כיתות א' ובתיכונים קיבלו בברכה את תלמידי כיתות ז'.


לאחר קיץ מלא פעילויות וחוויות, נפתחה בתחילת השבוע שנת הלימודים תשע"ט בשדרות באופן מוצלח ביותר. אלפי תלמידים מבתי הספר וגני הילדים השונים בעיר, עשו את דרכם בהתרגשות אל יום הלימודים הראשון לשנה זו ולחלקם בכלל.

השנה נפתחת בחיוך גדול במערכת החינוך העירונית שכן הקיץ שוב ההישגים וההצלחות לא פסחו על שדרות: שדרות במקום הראשון בקרב ערי הדרום עם 89% זכאות בבגרות, בחירת בית הספר התיכון מקיף כללי אמי"ת ע"ש גוטוירט בעיר לבית-ספר מצטיין על-ידי משרד החינוך שנה רביעית ברציפות וקבלת פרס חינוך ארצי של רשת אמי"ת לבית-הספר היסודי אמי"ת "תורני מדעי".

בבתי-הספר בעיר נתלו שלטים שקיבלו את פני התלמידים, בעיקר אלה החדשים, נופחו בלונים צבעוניים שהזכירו לכולנו כי בלון זה דבר שמח וחיובי ותלמידי כיתות א' הגיעו לבושים בחולצות לבנות. בבית-הספר "גיל רבין" הייתה התרגשות מיוחדת עם כניסתה של המנהלת החדשה, ורד משיח-חנגלי, שמחליפה את אתי עזרן אשר יצאה לגמלאות לאחר 27 שנים בתפקיד מנהלת בית הספר ו-38 שנה במערכת החינוך.

השנה נפתחו ארבעה גני ילדים, בהם שלושה ממלכתיים ואחד חרדי, וגם בהם ניכרה ההתרגשות הן של צוות הגן שנכנס למבנה חדש והן של הילדים הרכים והוריהם.

סך-הכל פתחו את השנה 5,364 תלמידים ותלמידות, מתוכם 478 ילדים שנכנסו לכיתות א' ו-222 תלמידים שהחלו את שנת לימודיהם האחרונה.

עיריית שדרות השקיעה במהלך השנה האחרונה מיליוני שקלים בהצטיידות של בתי-הספר וגני הילדים, בשיפוץ חצרות ומבנים, בהנגשות של כיתות לילדים עם לקויות שמיעה, בהקמת אגף חדש בבית-ספר "תורני מדעי" ועוד.

עבור לתוכן העמוד