אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

כ-10,000 איש בפסטיבל "סוכה למחשבה" בשדרות

כ-10,000 איש בפסטיבל

"סוכה למחשבה" בשדרות

הצלחה מסחררת לפסטיבל "סוכה למחשבה" השני - ילדים, הורים, סבים וסבתות הגיעו בהמוניהם לפסטיבל שהתקיים בחול המועד סוכות בשדרות. האטרקציות המרכזיות: סוכת צה"ל, סוכת רובוטיקה והתמודדות עם רב-אמן בשחמט.

הצלחה חסרת תקדים לפסטיבל "סוכה למחשבה" שהתקיים זו השנה השנייה בחול המועד סוכות בעיר שדרות.

אורחי הפסטיבל, אשר רבים מהם הגיעו מישובים ואזורים רבים ברחבי הארץ, נהנו משפע של פעילויות תוכן מלאות השראה, לילדים ולמבוגרים.

הפסטיבל, שהתקיים בפארק עזריאלי, כלל סוכות מעוררות השראה ולימוד, בהן סוכת בריחה, סוכת רובוטיקה ומשחקי חשיבה, סוכה מרוקאית, סוכה של צה"ל, כולל האמר וכלי נשק צה"ליים, סוכה של מוזיאון הילדים בחולון עם מפגשים בין-דוריים, סוכה של חברת "חסלט", סוכת העיתון "מקור ראשון", סוכת קריקטורות, סוכת מנדלות, סוכה של "דידילנד" – עיצוב בלונים ואיפור פנים, אתגרים, לייזר בול, סוכת "יוצרים באהבה" של האמנים חביב ושרון בן-אבו, סוכות סביב גיבורי התנ"ך ועוד.

להקת "שדרות אדמה" של ליאת דרור וניר בן-גל הופיעה ביומיים של הפסטיבל מול הקהל הרב עם ריקודים מעניינים ומרהיבים. כמו כן, התקיימו הופעות של שי ורועי ורינת גבאי ויויו.

רדיו "קול הנגב" של מכללת ספיר הציב עמדה בפסטיבל ושידר ממנו במשך כל שעות הפעילות.

גם סינמטק שדרות היה שותף לחגיגה וקיים בפסטיבל חגיגת סרטים ב-10 שקלים בלבד וילדים רבים נהנו מסרטים חדשים ויפים. 

הפסטיבל אורגן על-ידי הקרן לפיתוח שדרות, מתנ"ס שדרות ועיריית שדרות ובתמיכת משרד התרבות והספורט. בין נותני החסות לפסטיבל: מפעל הפיס והמרכז לשלטון מקומי בישראל.

עבור לתוכן העמוד