אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

בפעם הראשונה – אירוע פתיחת השנה של "ספיר" בעיר שדרות

בפעם הראשונה – אירוע פתיחת השנה של "ספיר" בעיר שדרות

7/11/18, יום רביעי, החל מ-19:30, מתחם השוק בשדרות

יוזמה משותפת של יו"ר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות במכללת ספיר וראש עיריית שדרות הולידה את אירוע פתיחת השנה של הסטודנטים במכללה הציבורית הגדולה בישראל, במתחם השוק העירוני בשדרות. "הסטודנטים בשדרות הם חלק מרכזי מהתפתחותה של העיר והמטרה היא לעודד אותם להישאר כאן", אומר ראש העיר, אלון דוידי.

מתחם השוק העירוני בשדרות צפוי להתמלא ביום רביעי בערב בלמעלה מ-1,000 סטודנטים וסטודנטיות מהמכללה האקדמית ספיר וכן מאות מתושבי שדרות, שייקחו חלק במסיבת פתיחת שנת הלימודים של המכללה.

אירוע ייחודי זה, מסמל את החיבור והידוק הקשרים בין שדרות וספיר. בשבוע הבא יתקיים סיור טעימות מספיר לשדרות לטובת סטודנטים חדשים שיכירו מקרוב את סצנת הסטודנטים שמתפתחת בעיר בשנים האחרונות.

האירוע, יחל בשעה 19:00 ויכלול מופע חימום של ההרכב "ערוץ הכיבוד" ולאחר מכן המופע המרכזי ובו כוכב הרוק והמוזיקה האלקטרונית ברי סחרוף יארח את זמר הפופ הים-תיכוני, ליאור נרקיס.

המארגנים מבטיחים בר עשיר באלכוהול ובו מבצע של 1+1 בין 19:30 ל-20:30

בשנים האחרונות גדל מספר הסטודנטים המתגוררים בשדרות, הן בכפר הסטודנטים של "איילים", הן בדירות שכורות בעיר ובעתיד הוא יגדל אף יותר, לאור החלטתו של ראש העירייה, אלון דוידי, להקים כפר סטודנטים נוסף, בבעלות העירייה, ובו מאות מיטות נוספות לסטודנטים.

יו"ר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות במכללת ספיר, ניר טל, המתגורר בכפר "איילים" בשדרות, סיפר כיצד נולד הרעיון לקיום האירוע בשדרות: "לאחר שבת קשה של קסאמים בשדרות, הרמתי טלפון לראש העיר ואמרתי לו שאשמח לשיתוף פעולה בתחומים רבים, כשהראשון בהם הוא מסיבת פתיחת שנה של הסטודנטים בשדרות". דוידי, הידוע באהדתו לציבור הצעירים והסטודנטים, לקח את היוזמה בשתי ידיים, עירב מיד את המתנ"ס ומרכז הצעירים ויחד עם המכללה, האגודה ו"איילים" נוצר אירוע מדהים.

"הסטודנטים של ספיר בכלל ואלו המתגוררים בשדרות בפרט הם חלק מרכזי מההתפתחות שלנו, הם החיו את חיי הלילה בעיר, הם פותחים כאן עסקי מזון ועסקים אחרים ובתום לימודיהם, רבים מהם מחליטים להישאר לגור כאן", אמר דוידי. "שדרות היא עיר מרכזית בנגב המערבי ולכן סטודנטים רבים המתגוררים באזור מגיעים לבלות אצלנו, לאכול אצלנו וליהנות. נמשיך להשקיע רבות בכפרי סטודנטים נוספים, במתן המלגות שאנחנו נותנים מידי שנה, בפסטיבל קולנוע דרום ובאירועים נוספים יחד עם אגודת הסטודנטים והמכללה".

עבור לתוכן העמוד