אזור תוכן ראשידלג על אזור תוכן ראשי

מקום 2 ל" תורני חדש" באליפות הרובוטיקה

שדרות מקום למחשבה:

מקום 2 ל"תורני חדש" באליפות הרובוטיקה

קבוצת הרובוטיקה - תורניטיקה מבית ספר "תורני חדש" בשדרות זכתה בגביע במקום השני בפרוייקט חקר החלל שבאליפות הרובוטיקה של First Lego League בירושלים.

בתחרות התחרו מעל 50 קבוצות מרחבי הארץ וההישג הוא אדיר לילדי שדרות ולעיר שדרות.

את הקבוצה ליווה והנחה המנטור עזרי סקיטל. זו השנה השנייה שקבוצה מבית הספר מתמודדת בתחרות זו.

המנטור סקיטל מספר, כי "התחרות הייתה קשה והתמודדנו מול קבוצות חזקות מאוד מכל רחבי הארץ אך בזכות מקצועיות התלמידים והמוטיבציה שלהם הגענו להישג זה. אני גאה בתלמידים היקרים - איתם רחימוב, בנימין מדר, דביר דוד, דוד צבי סמיט, יהודה לונדין, נוה אשד, נריה ישראל כהן, עמיאל כהן ורועי לרנר - שהקדישו שעות רבות ומרץ אינסופי על מנת להצליח".

עוד אמר סקיטל: "התודות כמובן גם לכל ההורים היקרים שעזרו בעונה ובפיתוח הפרוייקט, לרב גדי בקיה, מנהל בית הספר שהאמין בפרוייקט והשקיע משאבים רבים בכדי שיצליח, לעדיאל חזן על הסיוע ופיתוח תהליכים בצורה מקצועית וביקורתית, לאדי עזרן ממגבית קנדה שדאג לערכת רובוט חדשה ולאמצעי פרסום, לראש העיר אלון דוידי וסגנו אלעד קלימי ולעיריית שדרות שעודדה מקצועיות וליוותה את התהליך ולכל מי שהיה שותף. תודה לכולם. בזכות השותפות של כולם- הגענו רחוק! רק אומר תודה".

ראש העיר, אלון דוידי, בירך על הזכייה ואמר: "ילדי שדרות שואפים למצוינות והצטיינות ואני מברך על זכייה והצלחה שכזו. התוויתי מדיניות לאפשר לילדינו לממש את הפוטנציאל שלהם ולתת להם את כל הכלים להצליח ואני שמח שהתלמידים שלנו מביאים לנו נחת וגאווה. אני מודה למנהל בית הספר, למנטור, לכל מי שתמך וסייע וכמובן לתלמידים היקרים".

עבור לתוכן העמוד